596335-2026 - Ergebnis
Estland – Medizinische Geräte – Meditsiinivarustuse soetus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meditsiinivarustuse soetus
Beschreibung: Hanke eesmärgiks on soetada Meditsiinivarustus vastavalt seotud hanke dokumentidele. Seotud hanke tulemusena võidakse esitada tellimused mitmele pakkujale. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310529-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000