2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa aparatury i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia
Beschreibung: Dzierżawa aparatury i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dzierżawa immunoanalizatora i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia
Beschreibung: Zadanie 1 - Dzierżawa immunoanalizatora i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dzierżawa aparatury diagnostycznej (skaner, procesor blotingu) i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń Borrelia metodą immunoblottingu
Beschreibung: Zadanie 2 - Dzierżawa aparatury diagnostycznej (skaner, procesor blotingu) i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń Borrelia metodą immunoblottingu