2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud blusboten
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft de Europese openbare aanbesteding voor het onderhoud van de blusboten voor de veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid (VRZHZ) en Gelderland-Zuid (VRGZ). Opdracht omvat het onderhoud, keuringen/certificeringen en reparaties van drie (3) blusboten (VRZHZ: 1 en VRGZ: 2). De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt naar verwachting € 225.000,- excl. btw per jaar. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze geraamde waarde. De te sluiten Raamovereenkomst moet worden gekwalificeerd als Raamovereenkomst in de zin van de Aanbestedingswet. De maximale waarde van deze Raamovereenkomst is 150% van de geraamde waarde. Aanbestedende dienst geeft geen omzetgaranties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen, 50244000 Instandsetzung von Schiffen oder Booten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht omvat het onderhoud, keuringen/certificeringen en reparaties van drie (3) blusboten (VRZHZ: 1 en VRGZ: 2). De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt naar verwachting € 225.000,- excl. btw per jaar. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze geraamde waarde. De te sluiten Raamovereenkomst moet worden gekwalificeerd als Raamovereenkomst in de zin van de Aanbestedingswet. De maximale waarde van deze Raamovereenkomst is 150% van de geraamde waarde. Aanbestedende dienst geeft geen omzetgaranties.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De eerste periode van deze Raamovereenkomst loopt van 1 januari 2027 t/m 31 december 2032. Vervolgens kan de Raamovereenkomst telkens voor de duur van 1 jaar worden verlengd tot uiterlijk 31 december 2045. Na de jaarlijkse werfbeurt worden de werkzaamheden geëvalueerd. Het resultaat van deze evaluatie is medebepalend voor het al dan niet gebruik maken van de verlengingsmogelijkheid.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Onderhoud blusboten
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50241000 Servicios de reparación y mantenimiento de buques
Clasificación adicional (cpv): 50241000 Servicios de reparación y mantenimiento de buques, 50244000 Servicios de reacondicionamiento de buques o barcos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: