596368-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Router für Netzwerke – Informatikai hálózat kapacitásbővítése III. ütem.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Informatikai hálózat kapacitásbővítése III. ütem.
Beschreibung: Informatikai hálózat kapacitásbővítése céljából hálózati útválasztó (router) és kiegészítők, licenc és support beszerzése az alábbiaknak megfelelően, a közbeszerzési dokumentumokban részletesen meghatározottak szerint: A beszerezni kívánt eszközök és hozzájuk kapcsolódó gyártói támogatás, illetve szoftver előfizetések listája a következő: cikkszám/megnevezés/darabszám: PAN-PA-1420 /Palo Alto Networks PA-1420/ 2 PAN-SVC-PREM-1420-3YR /PA-1420, Premium support, 3 years (36 months) term. / 2 PAN-PA-1420-BND-PRECISIONAI-3YR /PA-1420, Precision AI Network Security Subscription Bundle (Advanced Threat Prevention, Advanced URL Filtering, Advanced Wildfire, Advanced DNS Security, Advanced SD-WAN and Device Security ), 3 years (36 months) term /2 PAN-PWR-450W-AC /PA-3400,PA-1400, ION 5200 and ION 9200 450W spare power supply /2 PAN-PWR-CORD-EU /Power cord for Continental Europe with IEC-60320 C13 and CEE 7/7 SCHUKO cord ends,10A, 250V max, 6ft /2 PAN-SFP-PLUS-SR /SFP+ form factor, SR 10Gb optical transceiver, short reach 300m, OM3 MMF, duplex LC, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR compliant /8 PAN-SFP-SX /SFP form factor, SX 1Gb optical transceiver, 550m reach on OM2 MMF, duplex LC, IEEE 802.3z 1000BASE-SX compliant /4 Az emelt szintű üzletfolytonosság biztosítása érdekében az új beszerzésű tűzfal eszközökre egységesen (azok minden tartozékával együtt) 3 év gyártói garanciát és támogatást kíván vásárolni ajánlatkérő. A fenti termékek esetében ajánlatkérő az azzal egyenértékű termékek megajánlását is elfogadja.
Interne Kennung: EKR001572052026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jelen eljárásban a legalacsonyabb ár az egyedüli értékelési szempont, mivel AK igényeinek a közbesz. dokumentumokban részletesen megadott paramétereknek megfelelő tulajdonságú eszközök felelnek meg és a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását az adott esetben további minőségi jellemzők nem, csak a legalacsonyabb ár értékelése szolgálja.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001572052026/1