596380-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten für Autobahnen – D0 510 Satalice - Běchovice, zkapacitnění
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD0 510 Satalice - Běchovice, zkapacitnění
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rozšíření současného již provozované části Silničního okruhu kolem Prahy mezi předmětnými městskými částmi. Cílem je navýšení kapacity stávajícího úseku D0. Stavba řeší modernizaci a rozšíření v osmdesátých letech minulého století postavené části pražského okruhu v úseku Satalice – Běchovice jako čtyřpruhové směrově rozdělené komunikace se širším středním dělícím pásem umožňujícím její budoucí rozšíření na komunikaci šestipruhovou se třemi mimoúrovňovými křižovatkami. Součástí stavby je také rekonstrukce/oprava mostů nacházejících se v prostoru mimoúrovňové křižovatky Horní Počernice (MÚK Horní Počernice), výstavba nového mostu spojujícího okružní křižovatku v Chlumecké ulici (u obchodního domu Ikea) s lokalitou Robotnice v Horních Počernicích.
Interne Kennung02PT-008489
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233110 Bauarbeiten für Autobahnen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu a) Smluvní kompenzační nároky vyplývající z rizik objednatele dle Smluvních podmínek. b) Možnost realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění smlouvy, pokud: budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení smlouvy ze strany dodavatele; nebo budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení smlouvy ze strany zadavatele; nebo budou naplněny podmínky dle posledního odstavce Pod-čl. 1.14 Smluvních podmínek. Změna v osobě dodavatele bude realizována buď (i) cestou ukončení stávající smlouvy a uzavření nové smlouvy, nebo (ii) cestou změny v osobě dodavatele jako postupitele podle § 1895 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „občanský zákoník“), nebo (iii) ukončením účasti osoby na straně dodavatele dle podmínek a postupem dle posledního odstavce Pod-čl. 1.14 Smluvních podmínek. V případě ukončení stávající smlouvy a uzavření nové smlouvy si zadavatel vyhrazuje možnost uzavřít smlouvu na realizaci zbývající části předmětu plnění s dodavatelem, jehož nabídka se v zadávacím řízení umístila jako další v pořadí. Tento postup změny v osobě dodavatele může zadavatel uplatnit i opakovaně. Cena za realizaci zbývající části plnění bude stanovena dle nabídky takového dodavatele podané v tomto zadávacím řízení, upravená poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění, a bude tak stanovena jako součin jednotkových cen tohoto dodavatele a množství nedokončených, respektive rozpracovaných jednotek. V případě uzavření nové smlouvy s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí, bude doba provedení prací v rozsahu Sekce 1 „Část Díla určená k Předčasnému užívání dle Pod-čl. 1.1.3.10“ a doba pro dokončení Díla sjednána na základě doby, kterou nabídl ve své nabídce v rámci tohoto zadávacího řízení, přičemž bude upravena poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění. Rozpracovanost ve smyslu tohoto odstavce bude určena znalecky. Zadavatel si vyhrazuje změnu v osobě dodavatele podle § 1895 a násl. občanského zákoníku na nového dodavatele tak, že v případě změny v osobě dodavatele musí původní dodavatel postoupit práva a povinnosti ze smlouvy pouze na nového dodavatele, jehož nabídka se v zadávacím řízení umístila jako další v pořadí, přičemž zůstanou zcela zachovány podmínky uzavřené smlouvy. Nový dodavatel musí splňovat kritéria kvalifikace stanovená v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení a musí splnit další podmínky na uzavření smlouvy stanovené v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení ve smyslu § 104 ZZVZ, pokud jsou s ohledem na předmět plnění stále relevantní. c) Valorizovat Smluvní cenu sjednanou ve Smlouvě uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanovenými Smlouvou. Pro vyloučení pochybností zadavatel potvrzuje, že valorizace může nabývat hodnot kladných i záporných, Smluvní cena sjednaná ve Smlouvě tak může být vlivem valorizace navýšena i snížena. Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ.