596384-2026 - Ergebnis
Slowenien – Bauarbeiten – Revitalizacija stavbe UKC hospital
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizacija stavbe UKC hospital
Beschreibung: Predmet javnega naročila je revitalizacija stavbe UKC Ljubljana Hospital, vse v obsegu, kakovosti in rokih definiranih s to razpisno dokumentacijo, določili Splošnih pogojev pogodb za obratno opremo, projektiranje in graditev za elektrotehnično in strojno obratno opremo in za gradbena in inženirska dela, ki jih načrtuje izvajalec (FIDIC rumena knjiga), 1. izdaja 1999, FIDIC, GZS ZISP in določili posebnih pogojev izvajanja FIDIC Rumene knjige, kot jih je opredelil naročnik, projektno nalogo naročnika TEHNIČNE SPECIFIKACIJE ZA PROJEKTIRANJE IN GRADNJO ZA CELOVITO PRENOVO (REVITALIZACIJO) OBJEKTA HOSPITAL UKC LJUBLJANA pripravljavca DRI d.o.o. (v nadaljevanju: projektna naloga) ter v skladu z zakoni, pravilniki in predpisi veljavnimi na področju RS. V dokumentu se obravnavata celostno kot ena stavba, imenovana UKC Ljubljana – Hospital oz. Hospital.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: REVITALIZACIJA STAVBE UKC HOSPITAL
Interne Kennung: 539823