See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych i materiałów zespalających wraz z dzierżawą sprzętu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych i materiałów zespalających wraz z dzierżawą sprzętu: 1. Kotwice – Pakiet nr I, 2. Płyty – Pakiet nr II, 3. Materiały zespalające – Pakiet nr III, 4. Endoproteza bezcementowa i cementowa stawu biodrowego – Pakiet nr IV, 5. Endoproteza bezcementowa i cementowa stawu kolanowego – Pakiet nr V, 6. Endoproteza modularna stawu barkowo-ramiennego – Pakiet nr VI, 7. Cement kostny – Pakiet nr VII, 8. Implanty nadgarstka i ramienia – Pakiet nr VIII, 9. Endoproteza bezcementowa i cementowana stawu biodrowego – Pakiet nr IX, 10. Endoproteza bezcementowa i cementowana stawu kolanowego – Pakiet nr X, 11. Endoproteza stawu barkowego – Pakiet nr XI, 12. Produkty do stawu kolanowego – Pakiet nr XII, 13. Produkty do stawu barkowego – Pakiet nr XIII, 14. Produkty do stopy i akcesoria – Pakiet nr XIV, 15. Systemy do podciśnieniowej terapii ran – Pakiet nr XV, 16. Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego – Pakiet nr XVI, 17. Membrana – Pakiet nr XVII, 18. Implanty do rekonstrukcji artroskopowych – Pakiet nr XVIII. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PN/19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kotwice – Pakiet nr I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kotwic. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Płyty – Pakiet nr II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płyt. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Materiały zespalające – Pakiet nr III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów zespalających. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet III
Los: LOT-0004
Titel: Endoproteza bezcementowa i cementowa stawu biodrowego – Pakiet nr IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez bezcementowych i cementowych stawu biodrowego. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet IV
Los: LOT-0005
Titel: Endoproteza bezcementowa i cementowa stawu kolanowego – Pakiet nr V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez bezcementowych i cementowych stawu kolanowego. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet V
Los: LOT-0006
Titel: Endoproteza modularna stawu barkowo-ramiennego – Pakiet nr VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez modularnych stawu barkowo-ramiennego. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet VI
Los: LOT-0007
Titel: Cement kostny – Pakiet nr VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa cementu kostnego. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet VII
Los: LOT-0008
Titel: Implanty nadgarstka i ramienia – Pakiet nr VIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów nadgarstka i ramienia. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet VIII
Los: LOT-0009
Titel: Endoproteza bezcementowa i cementowana stawu biodrowego – Pakiet nr IX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez bezcementowych i cementowanych stawu biodrowego. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet IX
Los: LOT-0010
Titel: Endoproteza bezcementowa i cementowana stawu kolanowego – Pakiet nr X
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez bezcementowych i cementowanych stawu kolanowego. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet X
Los: LOT-0011
Titel: Endoproteza stawu barkowego – Pakiet nr XI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez stawu barkowego. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet XI
Los: LOT-0012
Titel: Produkty do stawu kolanowego – Pakiet nr XII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów do stawu kolanowego. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet XII
Los: LOT-0013
Titel: Produkty do stawu barkowego – Pakiet nr XIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów do stawu barkowego. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet XIII
Los: LOT-0014
Titel: Produkty do stopy i akcesoria – Pakiet nr XIV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów do stopy i akcesoriów. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet XIV
Los: LOT-0015
Titel: Systemy do podciśnieniowej terapii ran – Pakiet nr XV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa systemu do podciśnieniowej terapii ran. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet XV
Los: LOT-0016
Titel: Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego – Pakiet nr XVI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotezy jednoprzedziałowej stawu kolanowego. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet XVI
Los: LOT-0017
Titel: Membrana – Pakiet nr XVII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa membrany. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet XVII
Los: LOT-0018
Titel: Implanty do rekonstrukcji artroskopowych – Pakiet nr XVIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów do rekonstrukcji artroskopowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet XVIII