2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalisering BredaPas
Beschreibung: Procedure Aanbesteding middels de Europese openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De BredaPas is een initiatief van de Gemeente Breda dat bedoeld is om inwoners met een laag inkomen te ondersteunen. De (nu nog) fysieke pas geeft recht op een bijdrage in de kosten voor educatie en eenmalige sport- en cultuuractiviteiten. Daarnaast is er regelmatig sprake van speciale acties en weggeefinitiatieven. De opdracht betreft de digitalisering van de BredaPas in zijn huidige vorm (minimapas) met bijbehorende dienstverlening. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel Het doel van deze aanbesteding is om met één leverancier een overeenkomst te sluiten voor de digitalisering van de huidige BredaPas zowel implementatie als bijbehorende dienstverlening. De datum waarop de ICT-Oplossing operationeel en bedrijfsklaar opgeleverd dient te zijn is 1 juni 2026. In de toekomst is - afhankelijk van nadere besluitvorming - eventueel doorontwikkeling mogelijk door uitbreiding met andere doelgroepen, andere aanbieders (commerciële partijen en sociaal maatschappelijke partners) en andere dienstverlening. De overeenkomst heeft een looptijd tot 1 juni 2029. De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze vier (4) maal met één (1) jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestatie, van beleidsbeslissingen van opdrachtgever over de BredaPas en van de beschikbaarheid van voldoende financiële middelen. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72212220 Entwicklung von Internet- und Intranetsoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd (initiële looptijd inclusief verlengingen) van de overeenkomst te wijzigen en gebruik te maken van (een van) de volgende optie(s): a. uitbreiding inrichting met andere doelgroepen; b. uitbreiding inrichting met andere aanbieders; c. automatisering uitbreiding (koppelingen); d. uitbreiding dienstverlening met marketing en communicatie; e. uitbreiding helpdesk en ondersteuning.