2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych oraz radiofarmaceutyków.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych oraz radiofarmaceutyków wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy). Przedmiot zamówienia został podzielony na 66 pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 363234-2026
Interne Kennung: CLO/ZP/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp (art. 138 ust. 4 ustawy Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09344000 Radioisotope, 33696400 Isotopische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53
Beschreibung: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy) - 1 pozycja.
Interne Kennung: 53
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji polegające na zmniejszeniu zakresu przedmiotu umowy, przy czym łączny maksymalny zakres dostaw objętych wykonaniem prawa opcji nie może przekroczyć 30% wartości brutto umowy podstawowej. Prawo opcji może zostać wykonane w szczególności w przypadku wystąpienia jednej lub kilku z następujących okoliczności: 1) zmniejszenia rzeczywistego zapotrzebowania Zamawiającego na produkty lecznicze objęte przedmiotem umowy; 2) zmiany organizacyjnej po stronie Zamawiającego skutkującej ograniczeniem zakresu korzystania z przedmiotu umowy; 3) zmniejszenia liczby obiektów, użytkowników lub jednostek organizacyjnych objętych realizacją umowy; 4) ograniczenia środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy. Wykonanie Prawa opcji następuje poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o wykonaniu Prawa opcji, określającego w szczególności: 1) zakres ilościowy zmniejszenia dostaw; 2) pozycje asortymentowe lub elementy przedmiotu umowy objęte zmniejszeniem; 3) dzień, od którego zmniejszony zakres obowiązuje. Oświadczenie zostanie doręczone Wykonawcy co najmniej na 30 dni przed planowanym terminem zmniejszenia zakresu dostaw, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail wskazany w umowie. Za datę skutecznego doręczenia oświadczenia uznaje się dzień jego wysłania na wskazany adres e-mail Wykonawcy, chyba że Wykonawca wykaże, iż z przyczyn od niego niezależnych nie miał możliwości zapoznania się z treścią oświadczenia. Rozliczenie wynagrodzenia Wykonawcy po wykonaniu Prawa opcji następuje wyłącznie w odniesieniu do faktycznie zrealizowanego zakresu dostaw, przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w formularzu ofertowym, stanowiącym integralną część umowy. Wykonanie Prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczeń odszkodowawczych, w szczególności z tytułu utraconych korzyści oraz nie stanowi zmiany umowy.