See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej w 2027 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części. Postępowanie obejmuje lokalizację Krajowej Informacji Skarbowej przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej oraz Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej, Toruniu, Lesznie i Piotrkowie Trybunalskim. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/I-4/V do SWZ – Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla części I-V; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV; - Załącznik nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części V.
Interne Kennung: 0110-KLL2.260.11.2026, ZKP-6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Usługa sprzątania: Krajowa Informacja Skarbowa ul. Warszawska 5, Bielsko-Biała
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/I do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV.
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, stanowiących nie więcej niż 47% wartości zamówienia podstawowego, na co składa się: 1) Maksymalnie 20% wartości zamówienia podstawowego na: – polimeryzację wykładzin PCV; – pranie wykładzin dywanowych. 2) Maksymalnie 27% wartości zamówienia podstawowego w przypadku wydłużenia okresu obowiązywania umowy na okres nie dłuższy niż 3 miesiące w sytuacji niewyłonienia Wykonawcy w kolejnym postępowaniu po zakończeniu realizacji umowy zawartej na podstawie niniejszego postępowania.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/II do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części II; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Toruniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Toruniu od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/III do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części III; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Lesznie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Lesznie od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/IV do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części IV; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV.
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Piotrkowie Trybunalskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Piotrkowie Trybunalskim od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/V do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części V; - Załącznik nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części V.
Interne Kennung: Część V
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services, 90919200 Office cleaning services, 90911300 Window-cleaning services, 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 90914000 Car park cleaning services, 90921000 Disinfecting and exterminating services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część I
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część II
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część III
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część IV
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część V