2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sociaal beheer Oekraïne opvang
Beschreibung: Sociaal beheer kan doorgaans worden vertaald als dienstverlening gericht op het optimaliseren van de leefbaarheid en veiligheid op een schone opvanglocatie, in samenhang met de directe omgeving. De dienstverlening bestaat uit het signaleren van problemen, voorlichten, adviseren en begeleiden van individuele of groepen ontheemden, zodat zij kunnen meedoen. Daarnaast wordt er samengewerkt met maatschappelijke organisaties en worden (complexe) problemen beleidsmatig/structureel opgelost. opvang van circa 300 ontheemden
Interne Kennung: NW 202503 PRJ-2500087
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocument De openbare procedure bestaat uit één fase. Ondernemers worden uitgenodigd om in te schrijven (een offerte uit te brengen) op basis van het onderhavige aanbestedingsdocument en de bijlagen. Dit aanbestedingsdocument beschrijft de bijzondere voorschriften
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Sociaal beheer Oekraine opvang
Beschreibung: ZIe aanbestedingsdocument Circa 300
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie herzieningsclausule