596421-2026 - Ergebnis
Lettland – Restaurant- und Bewirtungsdienste – Vispārīgā vienošanās par kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšanu LIAA rīkotajos semināros un pasākumos
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vispārīgā vienošanās par kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšanu LIAA rīkotajos semināros un pasākumos
Beschreibung: Vispārīgā vienošanās par kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšanu LIAA rīkotajos semināros un pasākumos
Interne Kennung: LIAA 2026/36 ERAF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšana LIAA rīkotajos semināros un pasākumos Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībā un Rēzeknes novadā