596423-2026 - Ergebnis
Slowakei – Sicherheitsberatung – Služby bezpečnostného monitoringu IKT infraštruktúry SZRB, a. s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby bezpečnostného monitoringu IKT infraštruktúry SZRB, a. s.
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie komplexných služieb bezpečnostného monitoringu IKT infraštruktúry verejného obstarávateľa za účelom systematickej identifikácie, vyhodnocovania a včasnej reakcie na správania indikujúce narušenie informačnej a kybernetickej bezpečnosti banky v reálnom čase počas obdobia 48 mesiacov, od zavedenia mechanizmov podporujúcich monitorovacie služby. Poskytovanie komplexných služieb bezpečnostného monitoringu IKT infraštruktúry má obsiahnuť oblasti: (a) Služieb bezpečnostného monitoringu chráneného prostredia a súčasne (b) Služieb pozostávajúcich z hlásení bezpečnostného incidentu a udalostí. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.2 OPIS PPREDMETU ZÁKAZKY a B.1 OBCHODNÉ PODMIENKY súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79417000 Sicherheitsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie komplexných služieb bezpečnostného monitoringu IKT infraštruktúry verejného obstarávateľa za účelom systematickej identifikácie, vyhodnocovania a včasnej reakcie na správania indikujúce narušenie informačnej a kybernetickej bezpečnosti banky v reálnom čase počas obdobia 48 mesiacov, od zavedenia mechanizmov podporujúcich monitorovacie služby. Poskytovanie komplexných služieb bezpečnostného monitoringu IKT infraštruktúry má obsiahnuť oblasti: (a) Služieb bezpečnostného monitoringu chráneného prostredia a súčasne (b) Služieb pozostávajúcich z hlásení bezpečnostného incidentu a udalostí. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.2 OPIS PPREDMETU ZÁKAZKY a B.1 OBCHODNÉ PODMIENKY súťažných podkladov. Ak v súťažných podkladoch, alebo v ktorejkoľvek dokumentácii poskytnutej verejným obstarávateľom v rámci tohto verejného obstarávania, technické požiadavky odkazujú na konkrétneho výrobcu, výrobný postup, značku, patent, typ, krajinu, oblasť alebo miesto pôvodu alebo výroby, verejný obstarávateľ umožňuje predloženie ekvivalentu za podmienky, že ním ponúknuté riešenie spĺňa úžitkové, prevádzkové a funkčné charakteristiky, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie účelu, na ktorý sú určené a ním ponúknuté riešenie spĺňa požadované technické parametre a špecifikáciu v rovnakom, alebo vyššom rozsahu. Verejný obstarávateľ umožňuje predloženie ekvivalentu za nasledovných podmienok: - predložený ekvivalent bude obsahovať kvalitatívne výhodnejšie parametre ako sú požiadavky verejného obstarávateľa na predmet zákazky, alebo - predložený ekvivalent bude zabezpečovať výhodnejšie funkcionality a funkčnosť predmetu zákazky ako sú požiadavky verejného obstarávateľa na funkčnosť predmetu zákazky/zmluvy. Pre predložený ekvivalent následne platí: - nesmie vyžadovať iné vedľajšie náklady, ktoré by musel zabezpečiť verejný obstarávateľ v rámci súčinnosti viažucej sa k plneniu predmetu zmluvy, ktorá bola výsledkom verejného obstarávania ako prijatie ekvivalentu, a - prijatím predloženého ekvivalentu nesmie dôjsť k zvýšeným priamym nepriamym nákladom vyplývajúcim z užívania dodaného predmetu zmluvy. Ak súťažné podklady alebo iné dokumenty poskytnuté záujemcom v procese verejného obstarávania obsahujú odkaz na konkrétneho výrobcu, výrobný postup, obchodné označenie, patent, typ, oblasť alebo miesto pôvodu alebo výroby, verejný obstarávateľ takýto odkaz dopĺňa slovami „alebo ekvivalentný“.