2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą aparatów USG dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Zakup wraz z dostawą aparatów USG dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach”. Zakres objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją techniczną stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ do niniejszego postępowania, formularzu ofertowym wraz z formularzem asortymentowo-cenowym będącym załącznikiem nr 1 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik 5 do SWZ.
Interne Kennung: WPR/TZ/251/ZP/18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wraz z dostawą aparatów USG dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach