596430-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Digitalisierte Kartenerstellung – Modulárny systém pre svahové deformácie Slovenska na báze DPZ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modulárny systém pre svahové deformácie Slovenska na báze DPZ
Beschreibung: Modulárny systém pre svahové deformácie Slovenska na báze diaľkového prieskumu Zeme v zmysle požiadaviek uvedených v Súťažných podkladoch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Integrovaný modulárny systém pre lokálny a regionálny monitoring svahových deformácií na báze DPZ
Beschreibung: Predmetom zákazky je vybudovanie integrovaného modulárneho systému pre lokálny a regionálny monitoring svahových deformácií, založeného na kombinácii diaľkového prieskumu Zeme v zmysle požiadaviek uvedených v Súťažných podkladoch.
Los: LOT-0002
Titel: Jednotný dátový základ
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie prípravy, správy, evidencie a sprístupnenia geopriestorových datasetov programu Copernicus pre potreby projektu LaR (Lokálny a regionálny monitoring svahových deformácií na Slovensku) v zmysle požiadaviek uvedených v Súťažných podkladoch.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71354100 Digital mapping services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Title: Jednotný dátový základ