2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoudspartij (B, E & W)
Beschreibung: Opdrachtnemer is namens de Aanbestedende dienst verantwoordelijk voor het uitvoeren van de volgende werkzaamheden met betrekking tot het bouwkundig, elektra en werktuigbouwkundig onderhoud: • Vervangend onderhoud volgens de MJOP’s • Planmatig onderhoud (instandhouden) op basis van de MJOP’s • Preventief onderhoud uit contractonderhoud (keuringen en onderhoud) • Correctief onderhoud (meldingen en storingen) Het uitvoeren van werkzaamheden met betrekking tot het bouwkundig, elektra en werktuigbouwkundig onderhoud voor acht (8) locaties.
Interne Kennung: PRJ-2402008.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoudspartij (B)
Beschreibung: Opdrachtnemer is namens de Aanbestedende dienst verantwoordelijk voor het uitvoeren van de volgende werkzaamheden met betrekking tot het bouwkundig onderhoud: • Vervangend onderhoud volgens de MJOP’s • Planmatig onderhoud (instandhouden) op basis van de MJOP’s • Preventief onderhoud uit contractonderhoud (keuringen en onderhoud) • Correctief onderhoud (meldingen en storingen) Het uitvoeren van werkzaamheden met betrekking tot het bouwkundig onderhoud voor acht (8) locaties.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Stichting Resonans is voornemens om één of twee raamovereenkomst(en) aan te gaan met één of twee gespecialiseerde Opdrachtnemer(s) voor de inkoop van een onderhoudspartij B, E & W conform de eisen die in de aanbestedingsdocumenten zijn vermeld.
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoudspartij (E & W)
Beschreibung: Opdrachtnemer is namens de Aanbestedende dienst verantwoordelijk voor het uitvoeren van de volgende werkzaamheden met betrekking tot het elektra en werktuigbouwkundig onderhoud: • Vervangend onderhoud volgens de MJOP’s • Planmatig onderhoud (instandhouden) op basis van de MJOP’s • Preventief onderhoud uit contractonderhoud (keuringen en onderhoud) • Correctief onderhoud (meldingen en storingen) Het uitvoeren van werkzaamheden met betrekking tot het elektra en werktuigbouwkundig onderhoud voor acht (8) locaties.
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoudspartij (B, E & W)
Internal identifier: PRJ-2402008.01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Onderhoudspartij (B)
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Onderhoudspartij (E & W)
Internal identifier: 2