596432-2026 - Wettbewerb
Belgien – Technische Gebäudeüberwachung – RC Dakonderhoud en kleine herstellingen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRC Dakonderhoud en kleine herstellingen
BeschreibungDit betreft een raamovereenkomst voor het uitvoeren van het onderhoud van de daken, dakgoten en beperkte herstellingswerken aan de daken en dit in de woningen (verhuurde en leegstaande) en gemene delen eigendom en beheer van stek92. Het gaat over onderhoud, herstellingen en interventies bij hoogdringendheid.
Interne Kennung2026-041
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631300 Technische Gebäudeüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261900 Dachreparatur und Dachwartung
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026-041 Perceel 1 - DENDERMONDE
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261920 Dachwartung
LosLOT-0002
Titel2026-041 Perceel 2 – BERLARE, APPELS, GREMBERGEN EN SCHOONAARDE
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel2026-041 Perceel 3 Regio SINT GILLIS EN OUDEGEM
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel2026-041 Perceel 4 Regio LEBBEKE, BAARSRODE EN BUGGENHOUT
Interne Kennung4