596444-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bystra-Sidzina w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bystra-Sidzina w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy BystraSidzina w okresie od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2027 r. Zadanie dotyczy: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych dotyczy nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, ale powstają odpady komunalne położonych na terenie Gminy BystraSidzina w okresie od 1 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2027 roku.
Interne KennungRG.271.10.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy BystraSidzina w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027r.
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: • odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, • odbiór odpadów komunalnych z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjnowypoczynkowe, • odbiór odpadów komunalnych od nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, ale powstają odpady komunalne, • transport odebranych odpadów do miejsc segregacji, odzysku lub unieszkodliwienia, • przekazywanie zebranych odpadów komunalnych i zagospodarowanie w instalacji komunalnej, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami. Odbiór odpadów będzie obejmował: a) zebrane w sposób selektywny odpady komunalne z podziałem na pięć frakcji: • odpady, w skład których wchodzą odpady z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury, zbierane w pojemnikach lub workach koloru niebieskiego oznaczonych napisem „PAPIER”; • odpady, w skład których wchodzą odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła, zbierane w pojemnikach lub workach koloru zielonego oznaczonych napisem „SZKŁO”; • odpady, w skład których wchodzą odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe, zbierane w pojemnikach lub workach koloru żółtego oznaczonych napisem „METALE I TWORZYWA SZTUCZNE”; • bioodpady, zbierane w pojemnikach lub workach koloru brązowego oznaczonych napisem „BIO”; • niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (pozostałe odpady), tj. pozostałości po segregacji, zbierane w pojemnikach lub workach koloru czarnego