2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor de aanschaf van twee volautomatische bloedgroepenapparaten en één semi-automatisch systeem inclusief onderhoud, reagentia en verbruiksgoederen
Beschreibung: De opdrachtomschrijving betreft de Europese aanbesteding inzake de aanschaf van twee apparaten voor geautomatiseerde bloedgroepenbepaling en antistof detectie/identificatie uit verschillende soorten patiëntenmateriaal, één semi-automatisch systeem voor handmatige uitvoering van de genoemde testen, bijbehorende bedieningssoftware en middleware, een passend onderhoudscontract en verbruiksartikelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0000