See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rēzeknes novada pašvaldības autoceļu un ielu pārbūvju būvdarbi
Beschreibung: Iepirkuma priekšmets ir sadalīts 7 (septiņās) daļās:1. iepirkuma priekšmeta 1.daļa “Stacijas ielas Viļānos, Rēzeknes novadā, 0,615 km posma pārbūve”;2. iepirkuma priekšmeta 2.daļa “Latgales ielas Viļānos, Rēzeknes novadā, 1 km posma pārbūve”;3. iepirkuma priekšmeta 3.daļa “Ornicānu ceļa Viļānu pagastā, Rēzeknes novadā, 1,358 km posma (ceļš Nr. VP6-1 Ornicāni - tilts 0,257 km, ceļš Nr. VP27 Počs- Ornicāni- Trūpi 0,193km, ceļš Nr. VP26-A1 Lielie Tuči- Ornicāni- Broki 0,908km) pārbūve”;4. iepirkuma priekšmeta 4.daļa “Pils ielas Lūznavā, Rēzeknes novadā, 0,240 km posma pārbūve”;5. iepirkuma priekšmeta 5.daļa “Autoceļa Nr. 8848 "Štikānu kapi-Štikāni-Borisovka" Silmalas pagastā, Rēzeknes novadā, 2,4 km (tai skaitā 0,210 km autoceļš Nr.8810 “Zuji-Borisovka-Feklistovka-Hatki”) pārbūve”;6. iepirkuma priekšmeta 6.daļa “Autoceļa Nr. 6210 "Pienotavas tilts-vasarnīcas" Kaunatas pagastā, Rēzeknes novadā 0,470 km pārbūve”;7. iepirkuma priekšmeta 7.daļa “Autoceļa Nr. 4618 "Kolpaki-Treuhi", Čornajas pagastā, Rēzeknes novadā, 0,228 km posma pārbūve”.
Interne Kennung: RNP 2025/46
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pils ielas Lūznavā, Rēzeknes novadā, 0,240 km posma pārbūve
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Saskaņā ar iepirkuma līguma 12.punktu.