2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dünaamiline hankesüsteem arvutitehnika soetamiseks
Beschreibung: Elering AS loob dünaamilise hankesüsteemi (edaspidi: DHS) uue arvutitehnika soetamiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313913-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dünaamilise hankesüsteemi piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000