See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu piegāde
Beschreibung: Pārtikas produktu piegāde
Interne Kennung: DPNS 2026/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Piens un kefīrs
Los: LOT-0002
Titel: Piena produkti
Los: LOT-0003
Titel: Maizes produkti
Los: LOT-0004
Titel: Liellopu gaļa
Los: LOT-0005
Titel: Saldētā putnu gaļa
Los: LOT-0006
Titel: Zivs
Los: LOT-0007
Titel: Olas
Los: LOT-0008
Titel: Graudaugu pārstrādes produkti
Los: LOT-0009
Titel: Citi graudaugu un pākšaugu pārstrādes produkti
Los: LOT-0010
Titel: Graudaugu pārstrādes produkti, pupiņas un zirņi
Los: LOT-0011
Titel: Bakaleja
Los: LOT-0012
Titel: Svaigi kāposti, galda bietes, sīpoli, burkāni (decembris- aprīlis; septembris- novembris)
Los: LOT-0013
Titel: Svaigi kāposti, galda bietes, sīpoli, burkāni (maijs-augusts)
Los: LOT-0014
Titel: Kartupeļi
Los: LOT-0015
Titel: Āboli
Los: LOT-0016
Titel: Augļi
Los: LOT-0017
Titel: Skābēti kāposti, sālīti gurķi un marinētas bietes
Los: LOT-0018
Titel: Dārzeņi