See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekt Wielki Piec Huty Pokój – Centrum Transformacji w Rudzie Śląskiej
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego: „Projekt Wielki Piec Huty Pokój - Centrum Transformacji w Rudzie Śląskiej” w tym realizacja wielobranżowego projektu:. „Rewitalizacja i adaptacja Wielkiego Pieca Huty Pokój w Rudzie Śląskiej na cele turystyczno-kulturalne” obejmującego przebudowę i rozbudowę zespołu obiektów Wielkiego Pieca Huty Pokój polegającą na budowie obiektu wejściowego wystawowego wraz z budową instalacji wewnętrznych, przebudowie i zmianie sposobu użytkowania obiektu dawnej sterowni i maszynowni na obiekt wystawowy wraz z budową instalacji wewnętrznych, przebudowie i zmianie sposobu użytkowania budowli dawnej rampy na budynek usługowy z funkcją wystawową wraz z budową instalacji wewnętrznych, zabezpieczeniu i udostępnieniu części budowli dawnej huty dla zwiedzających wraz z budową instalacji wewnętrznych oraz realizacji zagospodarowania terenu z budową parkingów, ogrodzenia, obiektów małej architektury, urządzeniem zieleni wraz z budową instalacji wewnętrznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, tj. – opis przedmiotu zamówienia, w tym dokumentacja projektowa składająca się na: - projekt budowlany, - projekt wykonawczy, - przedmiar robót oraz inne załączone dokumenty.
Interne Kennung: AP.271.65.2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45262690 Modernisierung von Altbauten, 45453100 Sanierungsarbeiten, 45262700 Umbau von Gebäuden, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001