2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksów wojskowych K-1018 w m. Zielonka oraz K-0187 w m. Garwolin w latach 2026-2027
Beschreibung: 1 .Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksów wojskowych K-1018 w m. Zielonka oraz K-0187 w m. Garwolin z podziałem na dwie części (zadania) - w ilościach wyszczególnionych w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ: a) ZADANIE Nr 1 – Dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksu wojskowego K-0187 w m. Garwolin : - Punkt poboru: 8018590365500054895060 - Punkt poboru: 8018590365500056933234 b) ZADANIE Nr 2 – Dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksu wojskowego K-1018 w m. Zielonka: - Punkt poboru: 8018590365500061660347 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w załączniku nr 6 i 6A do SWZ – Istotne postanowienia umowy.
Interne Kennung: D/76/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksu wojskowego K- 0187 w m. Garwolin
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksu wojskowego K- 0187 w m. Garwolin : Punkt poboru: 8018590365500054895060 Punkt poboru: 8018590365500056933234 oraz przyłącza gazowe w miejscowości Garwolin, ul. Kościuszki 28, 08-400 Garwolin Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (istotne postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog
Interne Kennung: D/76/2025- Zadanie nr 1 - Dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksu wojskowego K- 0187 Garwolin
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksu wojskowego K-1018 w m. Zielonka
Beschreibung: ZADANIE Nr 2 – Dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksu wojskowego K-1018 w m. Zielonka: Punkt poboru: 8018590365500061660347 oraz przyłącze gazowe w miejscowości Zielonka, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 7/17, 05-220 Zielonka. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (istotne postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog
Interne Kennung: D/76/2025 - Zadanie nr 2 - Dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksu wojskowego K-1018 w m. Zielonka