2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vormgevingsdiensten
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een raamovereenkomst voor vormgeving van communicatiemiddelen voor alle merken en labels van Nuffic. Op basis van de verwachte werkzaamheden en ontwikkelingen zoekt Nuffic een partij die breed inzetbaar is en alle verschillende aspecten van vormgeving kan aanbieden. Hieronder verstaan we het beheren van (meerdere) huisstijlen, meedenken over en ontwikkelen van campagnes, strategische doelstellingen vertalen in communicatieve concepten, en het vormgeven van communicatiemiddelen, aanpassen van bestaande materialen en de productiebegeleiding van drukwerk. -
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor Aanbestedende Dienst om de Raamovereenkomst met twee keer één (1) jaar te verlengen.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vormgevingsdiensten
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79822500 Servicios de diseño gráfico
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: