596506-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Spritzen – Předplněné stříkačky s NaCl 0,9%
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPředplněné stříkačky s NaCl 0,9%
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky předplněných stříkaček s NaCl 0,9%, v rozsahu dle aktuálních potřeb zadavatele po dobu 4 let. Součástí dodávek je doprava zboží do místa plnění. S vítězným účastníkem bude uzavřena smlouva na dobu 4 let.
Interne Kennung171/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenKompletní obchodní podmínky této veřejné zakázky včetně vyhrazených změn závazků dle § 100 odst. 1 zákona jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je přílohou zadávací dokumentace.