See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky nábytkových sestav, kancelářského a sedacího nábytku
Beschreibung: Předmětem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS budou Dodávky nábytkových sestav, kancelářského nábytku a sedacího nábytku do administrativních a provozních objektů zadavatele, včetně jeho dopravy do jednotlivých míst plnění, vykládky zboží, montáže a instalace v každém místě plnění. DNS bude rozděleno na 4 kategorie, a to následovně: (a) Nábytek v souladu s projektovou dokumentací (b) Kancelářské židle a sedací nábytek (c) Kancelářský nábytek (d) Design & Build Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 371030-2024
Interne Kennung: N006/24/V00018484
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o zavedení DNS podle pravidel pro užší řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. V první fázi dojde k zavedení dynamického nákupního systému, přičemž jsou do tohoto systému zařazeni dodavatelé, kteří ve lhůtě pro podání žádostí o účast nebo dodatečně prokázali splnění požadavků zadavatele na kvalifikaci. V druhé fázi jsou odesílány kvalifikovaným dodavatelům zařazeným v dynamickém nákupní systému výzvy k podání nabídek na jednotlivé veřejné zakázky, dle aktuálních potřeb zadavatele. Dynamický nákupní systém bude rozdělen na čtyři kategorie: 1. Nábytek v souladu s projektovou dokumentací 2. Kancelářské židle a sedací nábytek 3. Kancelářský nábytek 4. Design & Build Zadávání jednotlivých veřejných zakázek v zavedeném DNS se řídí pravidly uvedenými v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0004
Los: LOT-0003
Titel: Kancelářský nábytek
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS budou dodávky nábytku zejména: - pracovní stoly; - jednací stoly; - kontejnery; - šatní skříně; - policové skříně; - příslušenství apod. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: N006/24/V00018484/003
Los: LOT-0002
Titel: Kancelářské židle a sedací nábytek
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS budou dodávky sedacího nábytku zejména: - židle kancelářské; - židle jednací; - konferenční sezení; - příslušenství apod. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: N006/24/V00018484/002
Haupteinstufung (cpv): 39112000 Stühle
Los: LOT-0001
Titel: Nábytek v souladu s projektovou dokumentací
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejných zakázek v rámci této kategorie DNS budou dodávky, následná montáž a uvedení do provozu interiérového vybavení v administrativních a provozních objektech Zadavatele, a to na základě Zadavatelem poskytnuté projektové dokumentace a rozkresů architektů. Bude se jednat o nábytkové soustavy pro kanceláře, stravovací a společenská zařízení, včetně akustických boxů. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: N006/24/V00018484/001