596528-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Diverse Reparatur- und Wartungsdienste – Drift af beholderværksted til Roskilde Kommune
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDrift af beholderværksted til Roskilde Kommune
BeschreibungUdbuddet vedrører drift af Roskilde Kommunes beholderlager og beholderværksted. Opgaven omfatter bl.a. lagerstyring, modtagelse, klargøring, mærkning, registrering, udbringning, hjemtagning, vask, reparation og vedligeholdelse af affaldsbeholdere samt miljømæssigt forsvarlig kassering og genanvendelse. Leverandøren skal stille egnede faciliteter, køretøjer, udstyr og personale til rådighed. Kontrakten løber fra 1. januar 2027 til 31. december 2032 med mulighed for forlængelse til udgangen af 2034.
Interne Kennung123456
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0000