2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa ramowa - postepowanie na usługi agencyjne sprzedaży energii elektrycznej
Beschreibung: Umowa ramowa - postepowanie na usługi agencyjne sprzedaży energii elektrycznej. W ramach zamówienia Wykonawca (Agent) będzie odpowiedzialny za świadczenie usług agencyjnych polegających na aktywnym oferowaniu produktów sprzedaży energii elektrycznej Enea Eko Sp. z o.o., w szczególności w formie: • PPA (Power Purchase Agreement), • cPPA (Corporate Power Purchase Agreement), • vPPA (Virtual Power Purchase Agreement) tzw. kontrakt różnicowy. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdz. II SWUR.
Interne Kennung: P/1400/21127310/00003738/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342300 Kundendienst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 79990000 Verschiedene Dienstleistungen für Unternehmen, 79342000 Marketing, 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste, 65400000 Andere Energieversorgungsquellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Umowa ramowa - postepowanie na usługi agencyjne sprzedaży energii elektrycznej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWUR