2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van boeken voor jeugd en volwassenen (fictie en non-fictie), strips en DVD's aan de gemeentelijke openbare bibliotheek 2026-2029
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst voor het leveren van boeken voor jeugd en volwassenen (fictie en non-fictie), strips en dvd's aan de gemeentelijke openbare bibliotheek 2026-2029. Toelichting: De openbare bibliotheek heeft boeken, strips en dvd's nodig om in zijn werking te kunnen voorzien en een ruim aanbod te kunnen voorleggen aan de leden. Leveringsplaats: Plaatselijke Openbare Bibliotheek (POB) – Spoorwegstraat 6 te 3020 Herent De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: • Perceel 1 “Boeken voor volwassenen en jeugdboeken (fictie en non-fictie)” • Perceel 2 “strips ” • Perceel 3 “dvd's” Looptijd: De basisopdracht kent een looptijd van 12 maanden en kan 3 keer stilzwijgend worden verlengd voor eenzelfde periode voor zover de leveringen geen aanleiding hebben gegeven tot klachten. Indien de opdracht niet wordt verlengd kan de dienstverlener hiervoor geen schadevergoeding eisen. Dit geldt voor alle percelen. Duurtijd: de voorziene aanvangsdatum voor deze opdracht is 1 januari 2026. Maximaal bestelbedrag: De totale maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt 520.000 euro excl. btw, waarvan de opdeling per perceel als volgt bedraagt: Perceel 1 (boeken voor volwassenen en jeugdboeken): het maximale bestelbedrag voor deze opdracht zal worden beperkt tot 440.000 euro excl. btw voor de totale opdracht van 4 jaar. Perceel 2: (strips) het maximale bestelbedrag voor deze opdracht zal worden beperkt tot 40.000 euro excl. btw voor de totale opdracht van 4 jaar. Perceel 3: (DVD’s) het maximale bestelbedrag voor deze opdracht zal worden beperkt tot 40.000 euro excl. btw voor de totale opdracht van 4 jaar. De aanbestedende overheid wijst de inschrijvers erop dat bij de bepaling van de vermelde maximale waarde niet is uitgegaan van de vermoedelijke hoeveelheden die in de inventaris zijn opgenomen en deze maximale waarde bijgevolg geen indicatie vormt voor het offertebedrag waarmee kan worden ingeschreven. Het betreft daarentegen de maximale waarde van de raamovereenkomst, vastgesteld op basis van de maximaal te bestellen hoeveelheden over alle opdrachten die binnen de raamovereenkomst kunnen worden geplaatst heen. Om de omvang van de opdracht te kunnen controleren, zullen de uitgaven binnen de raamovereenkomst worden gemonitord en zullen indien nodig maatregelen worden genomen om te voorkomen dat de maximale waarde van de opdracht zou worden overschreden. Wijzigingen bij toepassing van art 38 (met uitzondering van wezenlijke wijzigingen) zijn hierin niet inbegrepen. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst. Bijgevolg is het bestuur vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract, zonder betaling van een schadevergoeding.
Interne Kennung: PPP00O-2202/5270/2025/2202
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Boeken voor volwassenen (fictie en non-fictie) en jeugdboeken (fictie en non-fictie)
Beschreibung: Boeken voor volwassenen (fictie en non-fictie) en jeugdboeken (fictie en non-fictie)
Interne Kennung: 2025/2202_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22110000 Gedruckte Bücher, 22112000 Lehrbücher
Los: LOT-0002
Titel: strips
Beschreibung: strips
Interne Kennung: 2025/2202_2
Haupteinstufung (cpv): 44173000 Streifen
Los: LOT-0003
Titel: dvd's
Beschreibung: dvd's
Interne Kennung: 2025/2202_3
Haupteinstufung (cpv): 30234400 DVDs (Digital Versatile Disks)