See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konyhatechnológiai eszközök beszerzése
Beschreibung: Konyhatechnológiai eszközök beszerzése 4 részben. 1. rész Büfék 2. rész Hideg-meleg konyha 3. rész Bútor 4. rész: Éttermi és konyhai eszközök
Vorherige Bekanntmachung: 563838-2026
Interne Kennung: EKR001581722026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Büfék
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladata az alábbi gyári, új (nem használt) eszközök teljesítési helyszínre történő leszállítása és (amennyiben értelmezhető) beüzemelése: L035 Büfé Italhűtőszekrény I. 1 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult I. 3 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult II. 1 DB Kétmedencés mosogatópult I. 1 DB Mosó és öblítő zuhany I. 1 DB Falipolc I. 1 DB Rozsdamentes munkaasztal I. 1 DB Fali Kézmosó I. 1 DB Kézmosó - kiöntő- szappanadagolóval I. 1 DB Krómozott 5 polcos állvány I. 2 DB Popcorn gép I. 1 DB L044-45 Büfé Italhűtőszekrény II. 2 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult III. 6 DB Asztali forró vitrin I. 2 DB Hot Dog pároló I. 2 DB Kontaktgrill I. 2 DB Popcorn gép II. 2 DB Automata kávéfőző I. 2 DB Fali Kézmosó II. 1 DB Kétmedencés mosogatópult II. 1 DB Mosó és öblítő zuhany II. 1 DB Falipolc II. 1 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult IV. 4 DB Rozsdamentes munkaasztal II. 1 DB Krómozott 5 polcos állvány II. 4 DB Kézmosó - kiöntő- szappanadagolóval II. 1 DB L063 büfé Italhűtőszekrény III. 1 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult V. 2 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult VI. 2 DB Fali Kézmosó III. 2 DB Kétmedencés mosogatópult III. 1 DB Mosó és öblítő zuhany III. 1 DB Falipolc III. 1 DB Rozsdamentes munkaasztal III. 1 DB Krómozott 5 polcos állvány III. 2 DB Kézmosó - kiöntő- szappanadagolóval III. 1 DB Popcorn gép III. 1 DB Kontaktgrill II. 1 DB Hot Dog pároló II. 1 DB Asztali forró vitrin II. 1 DB Automata kávéfőző II. 1 DB L076 büfé Italhűtőszekrény IV. 1 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult VII. 2 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult VIII. 1 DB Fali Kézmosó IV. 1 DB Kétmedencés mosogatópult IV. 1 DB Mosó és öblítő zuhany IV. 1 DB Falipolc IV. 1 DB Rozsdamentes munkaasztal IV. 1 DB Asztali forró vitrin III. 1 DB Hot Dog pároló III. 1 DB Kontaktgrill III. 1 DB Popcorn gép IV. 1 DB Automata kávéfőző III. 1 DB Krómozott 5 polcos állvány IV. 2 DB Kézmosó - kiöntő- szappanadagolóval IV. 1 DB F110 – 111 Büfé Rozsdamentes tolóajtós munkapult IX. 1 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult X. 1 DB Italhűtőszekrény V. 1 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult XI. 1 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult XII. 1 DB Asztali forró vitrin IV. 1 DB Hot Dog pároló IV. 1 DB Kontaktgrill IV. 1 DB Popcorn gép V. 1 DB Automata kávéfőző IV. 1 DB Kétmedencés mosogatópult V. 1 DB Mosó és öblítő zuhany V. 1 DB Falipolc V. 1 DB Fali Kézmosó V. 1 DB Kézmosó - kiöntő- szappanadagolóval V. 1 DB Krómozott 5 polcos állvány V. 2 DB F146 Büfé Rozsdamentes tolóajtós munkapult XIII. 2 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult XIV. 1 DB Asztali forró vitrin V. 1 DB Italhűtőszekrény VI. 1 DB Falipolc VI. 2 DB Hot Dog pároló V. 1 DB Kontaktgrill V. 1 DB Popcorn gép VI. 1 DB Automata kávéfőző V. 1 DB 140 Büfé előtér Krómozott 5 polcos állvány VI. 2 DB Kétmedencés mosogatópult VI. 1 DB Mosó és öblítő zuhany VI. 1 DB Fali Kézmosó VI. 1 DB Kézmosó - kiöntő- szappanadagolóval VI. 1 DB A megajánlandó termékekkel szembeni részletes műszaki-szakmai elvárásokat a Közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a leírtakkal minden szempontból egyenértékű termékek megajánlását is elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján. Az egyenértékűséget az Ajánlattevőnek az ajánlatában kell bizonyítania . A műszaki követelmények részben meghatározott követelmények az egyes termékek tekintetében minimum elvárások. Ajánlattevő ezektől a jellemzőktől - Ajánlatkérő számára - kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termék megajánlhat - mely ajánlatot ajánlatkérő egyenértékű teljesítésként elfogad, azonban az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában kétséget kizárólag igazolnia kell. Ajánlattevő kizárólag az Ajánlatkérő előírásainak mindenben megfelelő termékekre tehet ajánlatot. A termékekkel kapcsolatosan az ajánlattevőnek figyelembe kell vennie a közbeszerzési dokumentumokban leírtakat is. Ajánlatkérő (AK) a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (321 Kr.) 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az eljárást megindító felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni.
Interne Kennung: EKR001581722026/1
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Hideg-meleg konyha
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladata az alábbi gyári új, vagy legfeljebb bemutató céljából használt eszközök teljesítési helyszínre történő leszállítása és (amennyiben értelmezhető) beüzemelése: 2. emelet Hideg konyha Kétmedencés mosogatópult I. 1 DB Mosó és öblítő zuhany I. 2 DB Falipolc I. 1 DB "Fedeles hulladék- és moslékgyűjtő I." 1 DB Állvány I. 1 DB Hűtött munkaasztal I. 1 DB Rozsdamentes munkaasztal I. 2 DB Kézmosó - kiöntő- szappanadagolóval I. 3 DB Rozsdamentes hűtőszekrény I. 1 DB Átadós rendszerű mosogatógép I. 1 DB Befutó asztal I. 1 DB Kifutó asztal I. 1 DB Rozsdamentes hűtőszekrény II. 2 DB Fagyasztószekrény I. 1 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult I. 2 DB Állvány II. 1 DB 1. emelet: F126 Takarítószer és eszköz tároló Kézmosó - kiöntő- szappanadagolóval II. 1 DB Állvány III. 1 DB 1. emelet: F123 Hulladéktároló Magasnyomású mosó 1 DB Rozsdamentes falikút csapteleppel 1 DB Hulladékhűtő 1 DB 1. emelet: F125 Közlekedő Tálcás kocsi 2 DB Bankett kocsi I. 1 DB Felszolgálókocsi I. 2 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult II. 1 DB Fali szekrény I. 1 DB Kétmedencés mosogatópult II. 1 DB Mosó és öblítő zuhany II. 1 DB Falipolc II. 1 DB Kézmosó - kiöntő- szappanadagolóval III. 1 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult III. 1 DB Tányérfeladó kocsi 1 DB Melegen tartó hőhíd 1 DB Bankett kocsi II. 1 DB Digitális mérleg 1 DB Pék rekesz 10 DB Rekesz szállító kocsi 2 DB 1. emelet: Élelmiszer és italhűtő kamra Hűtőkamra fali hűtőegységgel 2 DB Állvány IV. 4 DB 1. emelet: Befejezőkonyha Fagyasztószekrény II. 2 DB Gyors fagyasztó- sokkoló 1 DB Rozsdamentes hűtőszekrény III. 2 DB Bankett kocsi III. 1 DB Indukciós zsámoly 2 DB Vízoszlop csapteleppel 1 DB Indukciós főzőlap I. 2 DB Indukciós főzőlap II. 2 DB Elektromos olajsütő 1 DB Elektromos sütőlap 1 DB Elektromos billenő serpenyő 1 DB Automata vízlágyító I. 1 DB Kombi sütő-pároló géptartó állvánnyal 2 DB Fali elszívóernyő I. 1 DB Fali elszívóernyő II. 2 DB Hűtött munkaasztal II. 1 DB Hűtővitrin 1 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult IV. 1 DB Kézmosó - kiöntő- szappanadagolóval IV. 1 DB Rozsdamentes tolóajtós munkapult V. 2 DB Átadó polc 2 DB Bolygókeverő 1 DB Vízfürdős melegen tartó 1 DB Mikrohullámú sütő programozható 2 DB Sajtreszelő 1 DB "Asztali univerzális konyhagép " 1 DB Botmixer 1 szett Futószalagos kenyérpirító 1 DB Elektromos Chafing 20 DB Leveses Chafing 20 DB 1. emelet: Üzemi mosogató Kézmosó - kiöntő- szappanadagolóval V. 1 DB Kétmedencés mosogatópult III. 1 DB Falipolc III. 1 DB Mosó és öblítő zuhany III. 1 DB Állvány V. 1 DB Rozsdamentes munkaasztal II. 1 DB 1. emelet: F128 Fogyasztói edény mosogató Mosó és öblítő zuhany IV. 2 DB Rozsdamentes munkaasztal III. 1 DB Rozsdamentes mosogatókosár tároló kocsi 2 DB Fedeles hulladék- és moslékgyűjtő II. 2 DB Fali elszívóernyő III. 1 DB Fali Kézmosó 1 DB Átadós rendszerű mosogatógép II. 1 DB Befutó asztal II. 1 DB Kifutó asztal II. 1 DB Kétmedencés mosogatópult IV. 1 DB Állvány VI. 1 DB Lengő ajtó 1 DB 1. emelet: Pincérforgó Felszolgálókocsi II. 2 DB Kézmosó - kiöntő- szappanadagolóval VI. 1 DB Fali szekrény II. 1 DB Rozsdamentes munkaasztal IV. fiók konténerrel 1 DB 1. emelet: 147 Bár Bor hűtőszekrény 1 DB Italhűtő bárpult I. 1 DB Italhűtő bárpult II. 1 DB Rozsdamentes munkaasztal V. 1 DB Kávés bárpult 1 DB Mosogatógép 1 DB Kétmedencés mosogatópult V. asztali keverőcsappal 1 DB Rozsdamentes munkaasztal VI. 1 DB 3 Karos automata kávégép 1 DB Automata vízlágyító II. 2 DB Automata kávédaráló 1 DB Kézmosó állomás 1 DB Italhűtő bárpult III. 1 DB Rozsdamentes acél tároló fagyasztó 1 DB 1. emelet:Söntés Jégkocka készítő 1 DB Állvány VII. 1 DB Állvány VIII. 1 DB A megajánlandó termékekkel szembeni részletes műszaki-szakmai elvárásokat a Közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a leírtakkal minden szempontból egyenértékű termékek megajánlását is elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján. Az egyenértékűséget az Ajánlattevőnek az ajánlatában kell bizonyítania . A műszaki követelmények részben meghatározott követelmények az egyes termékek tekintetében minimum elvárások. Ajánlattevő ezektől a jellemzőktől - Ajánlatkérő számára - kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termék megajánlhat - mely ajánlatot ajánlatkérő egyenértékű teljesítésként elfogad, azonban az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában kétséget kizárólag igazolnia kell. Ajánlattevő kizárólag az Ajánlatkérő előírásainak mindenben megfelelő termékekre tehet ajánlatot. A termékekkel kapcsolatosan az ajánlattevőnek figyelembe kell vennie a közbeszerzési dokumentumokban leírtakat is. Ajánlatkérő (AK) a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (321 Kr.) 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az eljárást megindító felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni.
Interne Kennung: EKR001581722026/2
Los: LOT-0003
Titel: Bútor
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladata az alábbi gyári, új (nem használt) eszközök teljesítési helyszínre történő leszállítása és (amennyiben értelmezhető) beüzemelése: Összecsukható mobil könyöklő 20 DB Fehér spandex huzat 40 DB Fekete spandex huzat 40 DB Konferenciaszék 100 DB Bankettszék 200 DB Székszoknya 200 DB Bankettasztal 10 DB Asztalszoknya 10 DB Asztalbázis 22 DB Asztallap 22 DB Asztalbázis 10 DB Asztallap 10 DB Bankettasztal 10 DB Éttermi szék 48 DB Bárszék 48 DB Bárasztalbázis 16 DB HPL compact asztallap 16 DB A megajánlandó termékekkel szembeni részletes műszaki-szakmai elvárásokat a Közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a leírtakkal minden szempontból egyenértékű termékek megajánlását is elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján. Az egyenértékűséget az Ajánlattevőnek az ajánlatában kell bizonyítania . A műszaki követelmények részben meghatározott követelmények az egyes termékek tekintetében minimum elvárások. Ajánlattevő ezektől a jellemzőktől - Ajánlatkérő számára - kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termék megajánlhat - mely ajánlatot ajánlatkérő egyenértékű teljesítésként elfogad, azonban az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában kétséget kizárólag igazolnia kell. Ajánlattevő kizárólag az Ajánlatkérő előírásainak mindenben megfelelő termékekre tehet ajánlatot. A termékekkel kapcsolatosan az ajánlattevőnek figyelembe kell vennie a közbeszerzési dokumentumokban leírtakat is. Ajánlatkérő (AK) a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (321 Kr.) 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az eljárást megindító felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni.
Interne Kennung: EKR001581722026/3
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Los: LOT-0004
Titel: Éttermi és konyhai eszközök
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladata az alábbi gyári, új (nem használt) eszközök teljesítési helyszínre történő leszállítása és (amennyiben értelmezhető) beüzemelése: Gastronorm 1/1 edény I. 20 DB Gastronorm 1/1 edény II. 40 DB Gastronorm 1/1 edény III. 20 DB Gastronorm 1/1 edény IV. 20 DB Gastronorm 1/1 perforált edény I. 10 DB Gastronorm 1/1 perforált edény II. 10 DB Gastronorm sima fedő 30 DB Gastronorm fülkivágásos fedő I. 20 DB Gastronorm 1/2 edény I. 20 DB Gastronorm 1/2 edény II. 60 DB Gastronorm fülkivágásos fedő II. 50 DB Gastronorm 1/2 edény III. 60 DB Gastronorm 1/3 edény I. 30 DB Gastronorm 1/3 edény II. 30 DB Gastronorm 1/6 edény I. 30 DB Gastronorm kanálkivágásos fedő 30 DB Gastronorm 1/6 edény II. 30 DB Rozsdamentes lábas I. 5 DB Rozsdamentes fedő I. 6 DB Rozsdamentes lábas II. 5 DB Rozsdamentes fedő II. 3 DB Rozsdamentes fazék I. 10 DB Rozsdamentes fedő III. 6 DB Rozsdamentes fazék II. 5 DB Rozsdamentes fedő IV. 3 DB Rozsdamentes fazék III. 5 DB Rozsdamentes fedő V. 3 DB Rozsdamentes fazék V. 5 DB Rozsdamentes serpenyő I. 5 DB Rozsdamentes serpenyő II. 5 DB Vas wok 10 DB Rozsdamentes wok 5 DB Rozsdamentes serpenyő III. 5 DB Rozsdamentes serpenyő IV. 5 DB Műanyag vágólap szilikon talpakkal 25 DB Rozsdamentes merőkanál I. 10 DB Rozsdamentes merőkanál II. 10 DB Rozsdamentes merőkanál III. 20 DB Rozsdamentes merőkanál IV. 5 DB Rozsdamentes merőkanál V. 5 DB Rozsdamentes merőkanál VI. 5 DB Konyhai tálalókanál 40 DB Konyhai szeletkiemelő 10 DB Konyhai hálós szeletkiemelő 10 DB Rozsdamentes fogó 10 DB Tisztító spatula 10 DB 8 szálas habverő I. 3 DB 8 szálas habverő II. 3 DB 8 szálas habverő III. 3 DB 8 szálas habverő IV. 3 DB 8 szálas habverő V. 4 DB 3 darabos rozsdamentes acél keverőtál szett 1 szett Gumi spatula I. 3 DB Gumi spatula II. 3 DB Gumi spatula III. 3 DB V-alakú mandolin szeletelő 1 DB Zöldség mandolin 1 DB Kézi passzírozó 3 betéttel 1 DB Hámozókés 10 DB Vízszintes univerzális hámozó 10 DB Szakácskés I. 5 DB Szakácskés II. 3 DB Csontozókés 5 DB Kenyérvágó kés 7 DB Dísz-Dekorációs készlet 1 szett Habkártya készlet 1 szett Galuskaszaggató, edényekre 2 DB Fakanál I. 10 DB Fakanál II. 10 DB Fakanál III. 5 DB Talpas perforált szűrő 2 DB Rozsdamentes perforált tésztaszűrő 5 DB Hálós szűrő I. 5 DB Hálós szűrő II. 5 DB Hálós szűrő III. 5 DB Hálós szűrő IV. 5 DB Műanyag keverőtál I. 10 DB Műanyag keverőtál II. 10 DB Műanyag keverőtál III. 5 DB Műanyag keverőtál IV. 10 DB Műanyag keverőtál V. 5 DB Peremes tál 5 DB Rozsdamentes nyeles lábas I. 10 DB Rozsdamentes nyeles lábas II. 10 DB Kézi reszelő 3 DB Négyoldalú reszelő gyűjtő tartállyal 5 DB Fagyiadagoló kanál 10 DB Burgonyatörő 3 DB Gastronorm 1/1 perforált edény III. 10 Gitter rács 10 DB Habzsák szett 3 szett Tálalóvilla 5 DB Lapostányér I. 600 DB Lapostányér II. 400 DB Mélytányér 400 DB Leveses csésze 300 DB Csészealj 500 DB Pecsenyés tál 40 DB Sorolható tálka 150 DB Sorolható csésze I. 100 DB Sorolható csésze II. 100 DB Evővilla 600 DB Evőkés 600 DB Evőkanál 600 DB Desszertvilla 400 DB Desszertkanál 400 DB Teáskanál 200 DB Kávéskanál "150 DB " Sörös korsó I. 150 DB Sörös korsó II. 150 DB Boros pohár 300 DB Pezsgős pohár 200 DB Pohár 700 DB Magas pohár 200 DB Alacsony pohár 100 DB Pálinkás pohár 400 DB Talpas vizespohár 700 DB Koktél pohár 80 DB Konyakos pohár 100 DB Vízkiöntő, dekantáló üveg 20 DB Univerzális csipesz 30 DB Spicckanál 30 DB Merőkanál 50 DB Melamin tálca I. 10 DB Melamin tálca II. 10 DB Levesestál 30 DB Tejkiöntő 10 DB Salátás tál 50 DB Asztali patika 40 DB Jégvödör 5 DB Jégkocka csipesz 10 DB Lattés pohár 30 DB Kosár 50 DB Sütemény szervírozó szett 5 szett Vágódeszka 2 DB Gyümölcstartó állvány 2 DB Pincérnyitó 15 DB Üvegnyitó 40 DB Mártáskiöntő 20 DB A megajánlandó termékekkel szembeni részletes műszaki-szakmai elvárásokat a Közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a leírtakkal minden szempontból egyenértékű termékek megajánlását is elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján. Az egyenértékűséget az Ajánlattevőnek az ajánlatában kell bizonyítania . A műszaki követelmények részben meghatározott követelmények az egyes termékek tekintetében minimum elvárások. Ajánlattevő ezektől a jellemzőktől - Ajánlatkérő számára - kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termék megajánlhat - mely ajánlatot ajánlatkérő egyenértékű teljesítésként elfogad, azonban az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában kétséget kizárólag igazolnia kell. Ajánlattevő kizárólag az Ajánlatkérő előírásainak mindenben megfelelő termékekre tehet ajánlatot. A termékekkel kapcsolatosan az ajánlattevőnek figyelembe kell vennie a közbeszerzési dokumentumokban leírtakat is. Ajánlatkérő (AK) a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (321 Kr.) 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az eljárást megindító felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni.
Interne Kennung: EKR001581722026/4
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör