2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytovatel telekomunikačních služeb pro statutární město Hradec Králové -stacionární telefonie
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování hovorových a nehovorových služeb elektronických komunikací poskytovaných v pevném místě prostřednictvím sítí elektronických komunikací a zajištění souvisejících služeb a dodávek v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami, pro statutární město Hradec Králové (včetně městské policie) a jeho zřízené příspěvkové organizace a založené obchodní společnosti. (CPV: 64200000-8, 64210000-1, 32570000-9)
Interne Kennung: SZ MMHK/114077/2019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 32570000 Kommunikationsanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Smluvní strany si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona sjednávají pro případ, že by poskytovatel po dobu trvání rámcové smlouvy upravil své veřejně dostupné ceníky služeb pro právnické osoby tak, že by ceny tohoto veřejného ceníku byly nižší než ceny dle přílohy této smlouvy (ceník služeb), sníží se automaticky i cena příslušných služeb dle ceníku pro zákazníka. Změny veřejného ceníku poskytovatele se neuplatní v případě zvýšení cen.