596563-2026 - Ergebnis
Rumänien – Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte – Acord-cadru de furnizare de consumabile tip toner pentru multifuncționalele/imprimantele/faxurile din cadrul Aparatului Central la Ministerului Afacerilor Interne
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru de furnizare de consumabile tip toner pentru multifuncționalele/imprimantele/faxurile din cadrul Aparatului Central la Ministerului Afacerilor Interne
Beschreibung: Acord-cadru de furnizare de consumabile tip toner pentru multifuncționalele/imprimantele/faxurile din cadrul Aparatului Central la Ministerului Afacerilor Interne. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, o singura data, in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor pentru clarificarile solicitate cu 18 zile inaintea termenului limita de depunere a ofertelor, precizat la sectiunea I.3) Comunicare din fisa de date.
Interne Kennung: 4267095/2025/ 28
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Cantitati Acord cadru: minim 40 buc. -maxim 10.240 buc.consumabile tip toner, pe o perioada de 2 ani, conform anexei nr.1 la documentatia de atribuire. Valoare totala minimă estimată a Acordului cadru pentru o perioada de 2 ani: 51.514,81 lei fara TVA; Valoare totala maxima estimată a Acordului cadru pentru o perioada de 2 ani: 16.622.557,40 lei fara TVA Cantitatile contractului subsecvent cu cea mai cu cea mai mare valoare maxim 5120 buc. consumabile tip toner, conform anexei nr.2 la documentatia de atribuire. Contractul subsecvent cu cea mai mare valoare este de 8.311.278,70 lei fără TVA. Nota: 1.Autoritatea Contractanta nu are obligatia de a achizitiona produse astfel încat sa acopere cantitatea maxima si/sau valoarea maxima a acordului-cadru. 2. Descrierea detaliata a produselor si cantitatilor necesare se regaseste in caietul de sarcini .
Interne Kennung: 1