2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Digitale Communicatiediensten Goedopweg
Beschreibung: De lopende Raamovereenkomst met de leverancier van Digitale Content en digitale diensten loopt in 2026 af. Goedopweg heeft behoefte aan een structurele, meerjarige samenwerking met één digitale partner die zowel creatief als technisch kan bijdragen aan het realiseren en doorontwikkelen van digitale campagnes en digitale oplossingen. Deze Europese aanbesteding richt zich op het selecteren van één strategische digitale partner die Goedopweg ondersteunt bij het ontwikkelen, uitvoeren en doorontwikkelen van digitale campagnes, digitale oplossingen en online kanalen, inclusief de technische doorontwikkeling van de bijbehorende websites. Goedopweg beoogt één hoofdinschrijver te selecteren die – eventueel samen met partners - de digitale opgaven voor de periode 2026 tot en met 2028 vormgeeft en, indien gewenst, ook kan bijdragen aan de digitale oplossingen. Voor de maximale contractduur - inclusief verlengingen - van 4 jaar is de volgende raming gemaakt: € 1.500.000,-- (ex. BTW). Opdrachtgever is gerechtigd om tot 150% van deze geraamde waarde af te nemen onder deze Raamovereenkomst. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Alle genoemde bedragen zijn exclusief BTW. De Aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Gelet op de HvJ EU uitspraak van 19 december 2018 (zaak C 216/17) is de Aanbestedende dienst gehouden een totale maximale hoeveelheid aan te geven die onder de raamovereenkomsten kan worden afgenomen. De totale maximale hoeveelheid (over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties) van de raamovereenkomst bedraagt € 2.250.000, -- (ex. Btw).
Interne Kennung: 30560
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen, 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: EEr is sprake van een Raamovereenkomst voor leveringen en/of diensten met een initiële looptijd van 24 maanden. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst eenzijdig de mogelijkheid de Opdracht maximaal tweemaal (2x) te verlengen voor een periode van telkens 12 maanden met behoud van dezelfde (prijs)condities.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 30560
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
Additional classification (cpv): 79341400 Advertising campaign services, 79342000 Marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 30560
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79340000 Servicios de publicidad y de marketing
Clasificación adicional (cpv): 79341400 Servicios de campañas de publicidad, 79342000 Servicios de marketing
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: