2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dytmarów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dytmarów wraz z wyposażeniem, spełniającego wymagania techniczne i użytkowe określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: V.271.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup i dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dytmarów wraz z wyposażeniem, zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia