2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fruit
Beschreibung: Gemeente Eindhoven wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor de levering van (hand) fruit voor haar medewerkers. De geraamde waarde van de opdracht is € 105.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de raamovereenkomst van vier jaar komt dit neer op € 420.000. Aan deze raming kunt u geen rechten ontlenen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een looptijd van twee jaar en gaat naar verwachting in op 1 januari 2027. Gemeente Eindhoven kan de opdracht tweemaal, eenzijdig en onder dezelfde condities, verlengen met telkens één jaar. De overeenkomst duurt inclusief verlengingen maximaal vier jaar.
2. Procedure
Procedure
Title: Fruit
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: