See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van materialen voor Cardio Rythm Management
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van materialen voor Cardio Rythm Management
Interne Kennung: PPP0VJ-974/6494/2026/KDV/APO/057
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182210 Herzschrittmacher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Implanteerbare hartstimulatoren, elektroden en aanverwante toebehoren en diensten
Beschreibung: Implanteerbare hartstimulatoren, elektroden en aanverwante toebehoren en diensten
Interne Kennung: 2026/KDV/APO/057 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Implanteerbare hartstimulatoren, te gebruiken zonder elektrode en aanverwante toebehoren en diensten (leadless)
Beschreibung: Implanteerbare hartstimulatoren, te gebruiken zonder elektrode en aanverwante toebehoren en diensten (leadless)
Interne Kennung: 2026/KDV/APO/057 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Implanteerbare ICD's, elektroden en aanverwante toebehoren en diensten
Beschreibung: Implanteerbare ICD's, elektroden en aanverwante toebehoren en diensten
Interne Kennung: 2026/KDV/APO/057 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Implanteerbare systemen voor hartmonitoring en aanverwante toebehoren en diensten
Beschreibung: Implanteerbare systemen voor hartmonitoring en aanverwante toebehoren en diensten
Interne Kennung: 2026/KDV/APO/057 4_4