2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy Gdów w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.”
Beschreibung: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w Gminie Gdów, odbieranie i zagospodarowanie odpadów z PSZOK kodach: 15 01 10*, 20 01 28, 17 09 04, 17 01 07 i 20 02 01, a także odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach komunalnych będących własnością Gminy Gdów w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.”
Interne Kennung: IZP-IV.271.ZP-21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w Gminie Gdów w okresie 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.”
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w Gminie Gdów w okresie 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Pozostałe informacje zostały zawarte w SWZ.
Interne Kennung: cześć I
Los: LOT-0002
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów o kodach: 15 01 10* oraz 20 01 28 zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe.
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów o kodach: 15 01 10* (opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone) oraz 20 01 28 (farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27) zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w okresie 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.”
Interne Kennung: cześć II
Los: LOT-0003
Titel: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów o kodach: 17 09 04 – inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03, oraz 17 01 07 – inne niż wymienione w 17 01 06 zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Beschreibung: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów o kodach: 17 09 04 – zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03, oraz 17 01 07 – zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w okresie 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.”
Interne Kennung: cześć III
Los: LOT-0004
Titel: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji – 20 02 01 - zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe "
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji – 20 02 01 - zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w okresie 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Interne Kennung: cześć IV
Los: LOT-0005
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach komunalnych będących własnością Gminy Gdów.
Beschreibung: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach komunalnych będących własnością Gminy Gdów w okresie 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.”
Interne Kennung: cześć V