2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu sportowego, odzieży sportowej i obuwia sportowego oraz ringu bokserskiego wraz z montażem, uruchomieniem i przeprowadzeniem szkolenia dla kadry instruktorskiej z podziałem na 4 zadania:
Beschreibung: Zadanie nr 1 – sprzęt sportowy; Zadanie nr 2 – odzież sportowa i obuwie sportowe; Zadanie nr 3 – sprzęt sportowy; Zadanie nr 4 – ring bokserski.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia publicznego w sprzęt sportowy, odzież sportową, obuwie sportowe oraz ring bokserski w związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem. Dodatkowo zamówienie wynikające z potrzeb bieżących żołnierzy będących na zaopatrzeniu 2. WOG.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Sprzęt sportowy
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
Los: LOT-0002
Titel: 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0003
Titel: 2
Beschreibung: Odzież sportowa i obuwie
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0004
Titel: 4
Beschreibung: Sprzęt sportowy - ring bokserski
Interne Kennung: 4