596641-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Diverse Möbel und Einrichtungen – Opremanje dječjeg vrtića Radost 6 u Jastrebarskom
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opremanje dječjeg vrtića Radost 6 u Jastrebarskom
Beschreibung: Opis predmeta je definiran u posebnom dokumentu pod nazivom "OPIS PREDMETA NABAVE" a koji je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 26-080
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1 – Nabava, isporuka i montaža namještaja, opreme i didaktike za dječji vrtić Radost 6 u Jastrebarskom
Beschreibung: Opis predmeta nabave je definiran u dokumentu pod nazivom " OPIS PREDMETA NABAVE" koji je satavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 26-080-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2 - Nabava, isporuka i montaža sustava tehničke zaštite za dječji vrtić Radost 6 u Jastrebarskom
Beschreibung: Opis nabave je definiran u dokumentu pod nazivom "Opis predmeta nabave"
Interne Kennung: 26-080-2