2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w tym zaprojektowanie i wykonanie SPO i SIP na terenie parkingów P+R Metro Stokłosy, P+R Metro Ursynów i P+R Anin SKM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) zakres I: dostawa, w tym zaprojektowanie i wykonanie Systemu Pobierania Opłat i Systemu Informacji Parkingowej na parkingach P+R Metro Stokłosy, P+R Metro Ursynów i Anin SKM. 2) zakres II: wykonanie usługi polegającej na serwisie systemów, urządzeń i instalacji zrealizowanych w zamach Zakresu I. 2. Wykonawca zobowiązany jest wykonać Przedmiot Zamówienia na następujących obiektach: a) Węzeł Komunikacyjny Młociny, w tym parking P+R Metro Młociny I oraz Centrum Zarządzania Parkingami, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Kasprowicza 145. b) Parking P+R Metro Stokłosy, zlokalizowany w Warszawie przy al. KEN 79. c) Parking P+R Metro Ursynów, zlokalizowany w Warszawie przy al. KEN 100. d) Parking P+R Anin SKM, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Pożaryskiego 73, 3. Warunkiem realizacji zakresu II jest odebranie przez Zamawiającego części Przedmiotu Zamówienia określonego dla zakresu I, polegającego na protokolarnym odbiorze Etapu III pierwszej z trzech realizowanych lokalizacji. 4. Szczegółowy zakres i opis Przedmiotu Zamówienia dla zakresu I, sposób i warunki jego wykonania oraz wymagania Zamawiającego, przedstawiono w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ. 5. Szczegółowy zakres i opis Przedmiotu Zamówienia dla zakresu II, sposób i warunki jego wykonania oraz wymagania Zamawiającego, przedstawiono w Specyfikacji Technicznej stanowiącej Załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: 096/2026/FZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48151000 Computersteuerungssystem
5. Los
Los: LOT-0001