See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky SZM pro divizi arytmologie II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. jejích částí, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím a dále u částí č. 2 je požadavek na bezplatnou výpůjčku 1 ks ablační konzole a mapovacího systému. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_00_00
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Diagnostické 4 polární elektrofyziologické neřiditelné katetry
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 8, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_08_00
Optionen:
Beschreibung der Optionen: uvedené v zadávací dokumentaci a jejích přílohách
Los: LOT-0015
Titel: Hemostatický zaváděč katetrů stabilizační fixní krátký
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 15, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_15_00
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0014
Titel: Hemostatický zaváděč katetrů stabilizační fixní dlouhý
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 14, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_14_00
Los: LOT-0013
Titel: Hemostatický zaváděč katetrů řiditelný
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 13, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_13_00
Los: LOT-0012
Titel: Diagnostické multipolární katetry s magnetickým senzorem
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 12, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_12_00
Los: LOT-0011
Titel: Ovladatelné tridekapolární diagnostické katetry
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 11, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_11_00
Los: LOT-0010
Titel: Diagnostické elektrofyziologické řiditelné vícepolární katetry
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 10, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_10_00
Los: LOT-0009
Titel: Diagnostické 10 polární elektrofyziologické neřiditelné katetry
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 9, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_09_00
Los: LOT-0001
Titel: Proplachový ablační katetr s magnetickým senzorem
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 1, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_01_00
Los: LOT-0007
Titel: Diagnostické desetipolární katetry k mapování koronárního sinu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 7, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_07_00
Los: LOT-0006
Titel: Diagnostický cirkulární multipolární katetr pro mapování plicních žil v levé síni se zvýšenou bezpečností
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 6, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_06_00
Los: LOT-0005
Titel: Diagnostické katetry pro vysoce denní mapování síňových arytmií s magnetickým senzorem
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 5, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_05_00
Los: LOT-0004
Titel: Neproplachové ablační katetry pro provádění konvenčních ablací s teplotu řízenou ablací
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 4, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_04_00
Los: LOT-0003
Titel: Proplachový ablační katetr s magnetickým senzorem a možností duální ablace radiofrekvenční energií a energií pulzního pole
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 3, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_03_00
Los: LOT-0002
Titel: Proplachové ablační katetry pro provádění konvenčních ablací
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 2, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím a dále je u této části VZ požadavek na bezplatnou výpůjčku 1 ks ablační konzole a mapovacího systému. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Interne Kennung: 2026_051_02_00