596683-2026 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Świadczenie usług transportowych na rzecz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Kobierzyce do placówek szkolno-wychowawczych i szkół oraz miejsc zamieszkania w roku szkolnym: 2026/2027 i 2027/2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług transportowych na rzecz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Kobierzyce do placówek szkolno-wychowawczych i szkół oraz miejsc zamieszkania w roku szkolnym: 2026/2027 i 2027/2028
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych na rzecz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Kobierzyce do placówek szkolno-wychowawczych i szkół oraz miejsc zamieszkania w roku szkolnym: 2026/2027 i 2027/2028 2. Oznaczenie przedmiotu zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): Przedmiot główny: 60130000-8 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób 3. Opis Przedmiotu Zamówienia: 1) Świadczenie usług transportowych na rzecz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Kobierzyce do placówek szkolno-wychowawczych i szkół oraz miejsc zamieszkania w roku szkolnym: 2026/2027 i 2027/2028. a) Usługa polega na świadczeniu przez Wykonawcę usług transportowych na rzecz uczniów niepełnosprawnych objętych obowiązkiem szkolnym i rocznym przygotowaniem przedszkolnym, b) Usługa obejmuje również świadczenie opieki nad uczniami podczas przewozu uczniów przez Wykonawcę, c) Przewozy uczniów z miejsca zamieszkania do placówek szkolno-wychowawczych i szkół oraz z placówek szkolno-wychowawczych i szkół do miejsca zamieszkania uczniów będą odbywać się tylko w dniach realizowanych przez jednostki oświatowe zadań dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych, d) Wykonawca będzie świadczył usługi przewozowe w dni nauki szkolnej z wyłączeniem przerw wakacyjnych i innych dni wolnych od zajęć RZP.271.39.2026 Strona 5 dydaktycznych zgodnie z organizacją roku szkolnego opublikowaną przez MEN na dany rok szkolny. e) Usługa świadczona będzie we wszystkie dni zajęć szkolnych zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027 i 2027/2028 w terminie od 01.09.2026 r. do 23.06.2028 r. w godzinach 6.00 – 17.00. 2) Szacunkowa, średnia dzienna liczba kilometrów (dowóz i odwóz do wszystkich placówek) wynosi około 890 km. 3) Prognozowany wykaz liczby dzieci oraz ośrodków i szkół do których będą dowożone dzieci niepełnosprawne oraz miejsca ich zamieszkania stanowi Załącznik nr 1 do SOPZ (Załącznik A do SWZ). 4) Przewozy będą realizowane według określonych tras. Prognozowane trasy stanowią Załącznik nr 2 do SOPZ (Załącznik A do SWZ). 4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) zawiera Załącznik A do SWZ określający szczegółowy zakres oraz warunki realizacji zamówienia.
Interne KennungRZP.271.39.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług transportowych na rzecz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Kobierzyce do placówek szkolno-wychowawczych i szkół oraz miejsc zamieszkania w roku szkolnym: 2026/2027 i 2027/2028.
Beschreibung1. Opis Przedmiotu Zamówienia: 1) Świadczenie usług transportowych na rzecz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Kobierzyce do placówek szkolno-wychowawczych i szkół oraz miejsc zamieszkania w roku szkolnym: 2026/2027 i 2027/2028. a) Usługa polega na świadczeniu przez Wykonawcę usług transportowych na rzecz uczniów niepełnosprawnych objętych obowiązkiem szkolnym i rocznym przygotowaniem przedszkolnym, b) Usługa obejmuje również świadczenie opieki nad uczniami podczas przewozu uczniów przez Wykonawcę, c) Przewozy uczniów z miejsca zamieszkania do placówek szkolno-wychowawczych i szkół oraz z placówek szkolno-wychowawczych i szkół do miejsca zamieszkania uczniów będą odbywać się tylko w dniach realizowanych przez jednostki oświatowe zadań dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych, d) Wykonawca będzie świadczył usługi przewozowe w dni nauki szkolnej z wyłączeniem przerw wakacyjnych i innych dni wolnych od zajęć RZP.271.39.2026 Strona 5 dydaktycznych zgodnie z organizacją roku szkolnego opublikowaną przez MEN na dany rok szkolny. e) Usługa świadczona będzie we wszystkie dni zajęć szkolnych zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027 i 2027/2028 w terminie od 01.09.2026 r. do 23.06.2028 r. w godzinach 6.00 – 17.00. 2) Szacunkowa, średnia dzienna liczba kilometrów (dowóz i odwóz do wszystkich placówek) wynosi około 890 km. 3) Prognozowany wykaz liczby dzieci oraz ośrodków i szkół do których będą dowożone dzieci niepełnosprawne oraz miejsca ich zamieszkania stanowi Załącznik nr 1 do SOPZ (Załącznik A do SWZ). 4) Przewozy będą realizowane według określonych tras. Prognozowane trasy stanowią Załącznik nr 2 do SOPZ (Załącznik A do SWZ). 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) zawiera Załącznik A do SWZ określający szczegółowy zakres oraz warunki realizacji zamówienia.