2. Verfahren
Verfahren
Titel: „KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE MIENIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI IPN”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności IPN. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz dane dotyczące podmiotów Zamawiającego objętych przedmiotem zamówienia zawarte są w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: BAG-62/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności IPN - Część 1
Beschreibung: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej w zakresie: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności IPN - Część 2
Beschreibung: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów (OC ppm) Ubezpieczenie autocasco Ubezpieczenie NNW kierowców i pasażerów Ubezpieczenie Assistance Ubezpieczenie szyb
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen