596729-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – SVA/4625-448/2025 Kompleksowe dostarczanie ciepła dla potrzeb obiektów zlokalizowanych w m. Grudziądz, przy ul. Czwartaków 1
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/4625-448/2025 Kompleksowe dostarczanie ciepła dla potrzeb obiektów zlokalizowanych w m. Grudziądz, przy ul. Czwartaków 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż ciepła i świadczenie usługi przesyłowej do budynków j/n: • Grudziądz, ul. Czwartaków 1, węzeł nr 1 - bud. nr 1, 3, 4, 12, 18, 19, 20, 22, 23, 28/C, 30A, 31, 32, 33A, 33B; Zamówiona moc cieplna na potrzeby ogrzewania – 1112 kW, • Grudziądz, ul. Czwartaków 1, węzeł nr 2 - bud. nr 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 28A, 28/B, 29/A, 29/B, 29C, 30B, 30/C; Zamówiona moc cieplna na potrzeby ogrzewania – 1125 kW
Interne KennungSVA/4625-448/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungKompleksowe dostarczanie ciepła dla potrzeb obiektów zlokalizowanych w m. Grudziądz, przy ul. Czwartaków 1