2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROBOTY BUDOWLANE DLA ZADANIA: „PRZEBUDOWA DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 935 – ETAP II – ODCINEK DW 935 OD SKRZYŻOWANIA Z DW 933 TJ. OD KM 11+500 DO KM 18+200.”
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 935 w zakresie: • przebudowy drogi o parametrach klasy G o długości ok. 7 km; • ujednolicenia szerokości jezdni, poboczy, przebudowa (całkowita wymiana) istniejącej konstrukcji nawierzchni z dopuszczeniem nacisku na pojedynczą oś 11,5 tony; • przebudowy i korekty geometrii istniejących skrzyżowań; • przebudowy dróg innych kategorii; • przebudowy oraz budowy co najmniej jednostronnych chodników i dróg rowerowych; • przebudowy istniejących zjazdów publicznych; • przebudowy istniejących zjazdów indywidulanych; • przebudowy istniejących zatok autobusowych oraz budowy nowych; • zastosowania elementów bezpieczeństwa ruchu i uspokojenia ruchu; • wykonania sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu DW 935 z drogą powiatową – ul. Piecowską w miejscowości Rydułtowy, • wykonania sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu DW 935 z drogą gminną – ul. Mickiewicza w miejscowości Rydułtowy, • wykonania sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu DW 935 z drogami gminnymi – ul. Wjazdową i ul. Ładną w miejscowości Rydułtowy, • wykonania sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu DW 935 z drogami powiatowymi i drogą gminną – ul. czernicką, ul. Bema i ul. Barcioka w miejscowości Rydułtowy, • budowy/likwidacji przejść dla pieszych, azyli dla pieszych, wysp spowalniających ruch itp.; • budowy infrastruktury technicznej dla obsługi projektowanego obiektu (np. kanalizacja deszczowa, oświetlenie, urządzenia ochrony środowiska i bezpieczeństwa ruchu); • wykonania elementów odwodnienia pasa drogowego; • zabezpieczenia i przebudowy wszystkich kolizji z urządzeniami obcymi – sieci uzbrojenia terenu i inne, w tym urządzenia melioracji; • budowy kanałów technologicznych; • przebudowy przepustów i obiektów mostowych Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz dokumentach zamówienia
Interne Kennung: WI-K/PN/251017/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 45231221 Bau von Gasversorgungsleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232210 Bauarbeiten für Freileitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 32562000 Glasfaserkabel
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 45231221 Bau von Gasversorgungsleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232210 Bauarbeiten für Freileitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 32562000 Glasfaserkabel