See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst IT hardware
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op de levering van IT Hardware ten behoeve van de werkplek voor medewerkers van hWh. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 600.000.
Interne Kennung: Z1847
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op de levering van IT Hardware ten behoeve de werkplek voor medewerkers van hWh. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt €600.000,00.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties