See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia do pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: Gdańsk miastem zawodowców rozwój infrastruktury i wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – etap II
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: Gdańsk miastem zawodowców rozwój infrastruktury i wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – etap II. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem trzy części: 1) Część nr 1 : Dostawa i montaż wyposażenia meblowego; 2) Część nr 2 : Dostawa i montaż wyposażenia komputerowego i sprzętu IT; 3) Część nr 3 : Dostawa i montaż robotów dydaktycznych. 3.Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę i montaż wyposażenia do modernizowanych wnętrz. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4.Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określone zostały w załącznikach do OPZ: 1) załącznik nr 1 do OPZ - dot. Części nr 1; 2) załącznik nr 2 do OPZ - dot. Części nr 2; 3) załącznik nr 3 do OPZ - dot. Części nr 3. 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ – dla Części nr 1, nr 2 i nr 3. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących odpowiednio załącznik nr 8.1, 8.2 i 8.3 do SWZ odpowiednio dla danej części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 387803-2025
Interne Kennung: 65/BZP-U.500.5.2025/KW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy. 3. Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy. 4. Podmiotowe środki dowodowe, których zamawiający żąda w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zostały wskazane w ust. VI lit. A pkt 4 ppkt 1) - 6) SWZ. 5. Na podstawie ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego wyklucza się wykonawcę w okolicznościach, o których mowa w art. 7 ust. 1 w/w ustawy. Na podstawie Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosjidestabilizującymi sytuację na Ukrainie wyklucza się wykonawcę w okolicznościach, o których mowa w art. 5k w/w Rozporządzenia. Na potwierdzenie, że w stosunku do wykonawcy nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa wyżej w niniejszym punkcie, wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, składa oświadczenie o treści zgodnej z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ wraz z oświadczeniem o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolity europejski dokument zamówienia). W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie zgodne z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ składa każdy z wykonawców wraz z oświadczeniem, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolity europejski dokument zamówienia). 6. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia). Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Wraz z oświadczeniem, o którym mowa w zdaniu poprzednim, wykonawca składa oświadczenie zgodne z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ. 7. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolity europejski dokument zamówienia), także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby. Wraz z oświadczeniem, o którym mowa w zdaniu poprzednim, wykonawca składa oświadczenie tego podmiotu zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ. 8. Zamawiający żąda od wykonawcy, który polega na zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów udostępniających zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy, przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. VI lit. A pkt 4 ppkt 1) oraz ppkt 3) - 6) SWZ, dotyczących tych podmiotów, potwierdzających, że nie zachodzą wobec tych podmiotów podstawy wykluczenia z postępowania. 9. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 10. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zostały wskazane w ust. VII SWZ, dostępnej wraz z niniejszym ogłoszeniem na stronie internetowej prowadzonego postępowania. 11. Oprócz informacji zawartych w treści niniejszego ogłoszenia podmiotowe środki dowodowe, których zamawiający żąda w celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zostały wskazane w ust. VI lit. B pkt 1 ppkt 1) SWZ. 12.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy mający siedzibę albo miejsce zamieszkania w jednym z państw członkowskich Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub państwie, z którym Unia Europejska lub Rzeczpospolita Polska zawarła umowę międzynarodową gwarantującą równy i wzajemny dostęp do zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: Gdańsk miastem zawodowców rozwój infrastruktury i wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – etap II 2. Część nr 1: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego 3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę i montaż wyposażenia do modernizowanych wnętrz. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4.Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określone zostały w załączniku nr 1 do OPZ (dot. Części 1). 5.Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8.1 do SWZ
Interne Kennung: 65/BZP-U.500.5.2025/KW - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 : Dostawa i montaż wyposażenia komputerowego i sprzętu IT
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: Gdańsk miastem zawodowców rozwój infrastruktury i wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – etap II. 2. Część nr 2: Dostawa i montaż wyposażenia komputerowego i sprzętu IT. 3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę i montaż wyposażenia do modernizowanych wnętrz. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4. Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określone zostały w załączniku nr 2 do OPZ (dot. Części 2). 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8.2 do SWZ.
Interne Kennung: 65/BZP-U.500.5.2025/KW - Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Dostawa i montaż robotów dydaktycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: Gdańsk miastem zawodowców rozwój infrastruktury i wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – etap II. 2. Część nr 3: Dostawa i montaż robotów dydaktycznych. 3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę i montaż wyposażenia do modernizowanych wnętrz. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4. Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określone zostały w załączniku nr 3 do OPZ (dot. Części 3). 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8.3 do SWZ.
Interne Kennung: 65/BZP-U.500.5.2025/KW - Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung, 42662000 Schweißvorrichtungen, 42997300 Industrieroboter