2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hjullastare till avfallsanläggning
Beschreibung: Upphandlingen omfattar leverans av en fabriksny (1) hjullastare i enlighet med krav och specifikationer i Bilaga 1Teknisk specifikation, inklusive tillhörande standardutrustning och angivna tillbehör. Leverans av maskinen ska ske senast 2026-12-18.
Interne Kennung: UVA-2026-00565
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: enligt FFU