596772-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Sprzątanie jednostek Krajowej Administracji Skarbowej woj. kujawsko-pomorskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzątanie jednostek Krajowej Administracji Skarbowej woj. kujawsko-pomorskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe sprzątanie i utrzymanie w czystości pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych jednostek Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, w tym m.in. dostawa materiałów toaletowych oraz innych produktów służących do utrzymania stałej czystości, pielęgnacja zieleni oraz odśnieżanie i usuwanie oblodzeń w okresie zimowym.
Interne Kennung0401-ILZ.260.2.22.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelSprzątanie jednostek Krajowej Administracji Skarbowej woj. kujawsko-pomorskiego - część I
BeschreibungCzęść I zamówienia obejmuje jednostki: - Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, ul. Czartoryskiego 20, 85-222 Bydgoszcz, - Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, ul. Objazdowa 1, 85-882 Bydgoszcz, - Kujawsko – Pomorski Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka 50, 85-236 Bydgoszcz, - Pierwszy Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, ul. Fordońska 77, 85-950 Bydgoszcz, - Drugi Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, ul. Wojska Polskiego 20B, 85-822 Bydgoszcz, - Trzeci Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, ul. T. Rejtana 5, 85-032 Bydgoszcz, - Urząd Skarbowy w Tucholi, ul. Plac Zamkowy 4, 89-500 Tuchola, - Urząd Skarbowy w Sępólnie Krajeńskim, ul. T. Kościuszki 22, 89-400 Sępólno Krajeńskie, - Urząd Skarbowy w Nakle nad Notecią, ul. Sądowa 8, 89-100 Nakło nad Notecią, - Kujawsko - Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu, Delegatura w Bydgoszczy, ul. Hetmańska 28, 85-039 Bydgoszcz, - Kujawsko - Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu, Oddział Celny II w Bydgoszczy, ul. Daleka 9, 85-152 Bydgoszcz.
Interne Kennung0401-ILZ.260.2.22.2025.I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia w zakresie: a. świadczenia usługi mechanicznego doczyszczania podłóg, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; b. świadczenia usługi nakładania warstwy ochronnej na powierzchnie podłogowe, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; c. świadczenia usługi sprzątania terenów zewnętrznych, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy, w nw. jednostkach: - Kujawsko-Pomorski Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, - Pierwszy Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, - Drugi Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, - Trzeci Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, - Urząd Skarbowy w Tucholi, - Urząd Skarbowy w Sępólnie Krajeńskim.
LosLOT-0002
TitelSprzątanie jednostek Krajowej Administracji Skarbowej woj. kujawsko-pomorskiego - część II
BeschreibungCzęść II zamówienia obejmuje jednostki: - Urząd Skarbowy w Inowrocławiu, Aleja Niepodległości 5, 88-100 Inowrocław, - Urząd Skarbowy w Mogilnie, ul. 900-lecia 20, 88-300 Mogilno, - Urząd Skarbowy w Żninie, ul. K. Janickiego 18, 88-400 Żnin.
Interne Kennung0401-ILZ.260.2.22.2025.II
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia w zakresie: a. świadczenia usługi nakładania warstwy ochronnej na powierzchnie podłogowe, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; b. świadczenia usługi sprzątania terenów zewnętrznych, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy, w nw. jednostkach: - Urząd Skarbowy w Mogilnie, - Urząd Skarbowy w Żninie.
LosLOT-0003
TitelSprzątanie jednostek Krajowej Administracji Skarbowej woj. kujawsko-pomorskiego - część III
BeschreibungCzęść III zamówienia obejmuje jednostki: - Urząd Skarbowy we Włocławku, ul. Okrzei 72B, 87-800 Włocławek, - Urząd Skarbowy w Lipnie, ul. Staszica 4, 87-600 Lipno, - Urząd Skarbowy w Radziejowie, ul. Rolnicza 6, 88-200 Radziejów, - Urząd Skarbowy w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Kościelna 18, 87-700 Aleksandrów Kujawski.
Interne Kennung0401-ILZ.260.2.22.2025.III
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia w zakresie: a. świadczenia usługi mechanicznego doczyszczania podłóg, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; b. świadczenia usługi nakładania warstwy ochronnej na powierzchnie podłogowe, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; c. świadczenia usługi sprzątania wewnątrz i na zewnątrz Urzędu Skarbowego w Aleksandrowie Kujawskim, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; d. świadczenia usługi sprzątania terenów zewnętrznych, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy, w nw. jednostkach: - Urząd Skarbowy w Lipnie, - Urząd Skarbowy w Radziejowie.
LosLOT-0004
TitelSprzątanie jednostek Krajowej Administracji Skarbowej woj. kujawsko-pomorskiego - część IV
BeschreibungCzęść IV zamówienia obejmuje jednostki: - Pierwszy Urząd Skarbowy w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 34/36, 87-100 Toruń, - Drugi Urząd Skarbowy w Toruniu, ul. Mazowiecka 63, 87-100 Toruń, - Urząd Skarbowy w Golubiu-Dobrzyniu, ul. Dr. J. G. Koppa 1A, 87-400 Golub-Dobrzyń, - Urząd Skarbowy w Rypinie, ul. Dojazdowa 10, 87-500 Rypin, - Urząd Skarbowy w Brodnicy, ul. Sikorskiego 19, 87-300 Brodnica, - Urząd Skarbowy w Wąbrzeźnie, ul. M. Rataja 2, 87-200 Wąbrzeźno, - Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu, ul. Batorego 61, 87-100 Toruń.
Interne Kennung0401-ILZ.260.2.22.2025.IV
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia w zakresie: a. świadczenia usługi mechanicznego doczyszczania podłóg, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; b. świadczenia usługi nakładania warstwy ochronnej na powierzchnie podłogowe, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; c. świadczenia usługi sprzątania wewnątrz i na zewnątrz Urzędu Skarbowego w Rypinie, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; d. świadczenia usługi sprzątania wewnątrz i na zewnątrz Urzędu Skarbowego w Golubiu-Dobrzyniu, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; e. świadczenia usługi sprzątania terenów zewnętrznych, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy, w nw. jednostkach: - Pierwszy Urząd Skarbowy w Toruniu, - Drugi Urząd Skarbowy w Toruniu, - Urząd Skarbowy w Brodnicy, - Urząd Skarbowy w Wąbrzeźnie.
LosLOT-0005
TitelSprzątanie jednostek Krajowej Administracji Skarbowej woj. kujawsko-pomorskiego - część V
BeschreibungCzęść V zamówienia obejmuje jednostki: - Urząd Skarbowy w Grudziądzu, ul. Droga Łąkowa 23, 86-300 Grudziądz, - Urząd Skarbowy w Świeciu, ul. 10 Lutego 16, 86-100 Świecie nad Wisłą, - Urząd Skarbowy w Chełmnie, ul. Grudziądzka 6, 86-200 Chełmno.
Interne Kennung0401-ILZ.260.2.22.2025.V
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia w zakresie: a. świadczenia usługi nakładania warstwy ochronnej na powierzchnie podłogowe, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; c. świadczenia usługi sprzątania terenów zewnętrznych Urzędu Skarbowego w Świeciu, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy.